Чищення, профілактика та налаштування мобільних пристроїв
изображение замены гаджета

Цілком природно, що з часом телефони та інші подібні мобільні пристрої неминуче забруднюються, і тим швидше, чим ними частіше користуються. А користуються більшість з нас мобільними телефонами майже завжди. Пил на вулиці та будинки, пилок рослин, шерсть тварин, ворсинки з одягу, піт з рук – ось далеко не повний перелік того, що зазвичай потрапляє всередину мобільних телефонів.

Майстри нашого сервісного центру зустрічалися навіть із випадками утворення грибків та плісняви ​​всередині смартфонів. Все це призводить до підвищеного зносу деталей мобільного телефону, внаслідок чого починаються всілякі збої в роботі пристрою, а також скорочується термін служби дисплея, сенсорного скла, тачскріна, камери, динаміків, мікрофона, акумулятора та інших компонентів.

Крім фізичного забруднення, прошивка (операційна система) засмічується безліччю тимчасових і непотрібних файлів, а найчастіше – ще й шкідливими файлами з вірусами, що набагато небезпечніше. Це теж неминуче призводить до збоїв у роботі мобільного пристрою, а часом – до втрати важливих даних і контактів, що є в пам’яті смартфона або планшета. Тому цілком очевидно: профілактичне чищення мобільного телефону суттєво впливає на збільшення терміну експлуатації апарата, та сприяє запобіганню можливим поломкам, пов’язаним з природним зносом.

Коли потрібна профілактика – чищення смартфона та планшета
  • – після закінчення року з моменту покупки мобільного телефону або попередньої профілактики (ремонту з повним розбором);
  • – проблеми з роботою кнопок;
  • – погіршення чутності;
  • – мимовільне перезавантаження або повне вимкнення;
  • – некоректна робота роз’ємів зарядки, карти пам’яті, камери, мікрофона, інших компонентів;
  • – суттєве скорочення часу роботи після повної зарядки.

Крім цього, за бажанням замовників, у нашій майстерні виконується налаштування мобільників та встановлення на них будь-яких програм.

Ми із задоволенням не тільки виконаємо якісно профілактику мобільного телефону або планшета, але й зробимо їх налаштування, а також встановимо на них будь-які програми, які Ви тільки забажаєте! Наші ціни на профілактичний ремонт мобільних телефонів приємно Вас здивують, а якість роботи буде бездоганною!

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі