04.10.2019

Новини

Де отримати якісний ремонт смартфонів, планшетів та ноутбуків Sony

Компанія Sony – це міжнародний промисловий гігант японського походження. Вже більше половини сторіччя ця компанія випускає широкий асортимент побутової техніки та персональних електронних гаджетів. Чи не стали винятком і смартфони. Мобільні телефони Sony найчастіше відносяться до середньої та високої цінової категорії. Такі смартфони зазвичай комплектуються якісною електронікою, відрізняються найсучаснішим дизайном. Вони добре захищені від механічних пошкоджень та інших зовнішніх дій, які можуть пошкодити пристрій. Також Sony пропонує своїм користувачам широкий асортимент свого програмного забезпечення, розважальних та інформаційних програм. Але якими б хорошими не були ці гаджети, періодично потрібно ремонт смартфонів Sony, ноутбуків. Будь-яка електроніка з часом ламається, навіть найміцніші корпуси та захисні стекла не витримують сильних ударів від падіння, а акумуляторні батареї зношуються. Частину несправностей без проблем усунуть у офіційному сервісному центрі Sony. Але є й такі проблеми, які не підпадають під гарантійний випадок та їх, на жаль, більшість. Де відремонтувати смартфон Sony не за гарантією? І які поломки найчастіші для таких мобільних телефонів?

Через це найчастіше ваш телефон Sony втрачає працездатність і презентабельний вигляд

сервісний центр Sony

Власники електронних гаджетів по-різному ставляться до своєї техніки. Одні здувають зі свого смартфона порошинки, постійно його чистять, носять лише в бампері чи чохлі, регулярно змінюють навіть наклейку на захисному склі. Інші ж часто кидають телефон, люблять мочити його в найменшій калюжі і милуються візерунком з подряпин на екрані. Але як перші, так і другі час від часу стикаються з потребою в ремонті телефонів Sony через такі найпоширеніші поломки:

Поширені поломки смартфонів Sony

 • Смартфон не заряджається. Або заряджається, але дуже повільно. Тут може бути дві причини — перша полягає в поломці зарядки, друга ж серйозніша, у несправності роз’єму для тієї ж самої зарядки. Якщо перегорів зарядний пристрій, або він просто не підходить, достатньо купити новий. А у другому випадку доведеться міняти саме гніздо для зарядника. Ремонт телефону Sony у такому разі виникає через негативний вплив зовнішніх факторів. Роз’єм забився пилом, заіржавів через вологу, зламався через сильний удар і т.д.
 • Смартфон швидко розряджається. Буквально годину тому зарядили свій смарт, а він уже майже сів? Хоча ви навіть не встигли зависнути в Інстаграмі чи у своїй улюбленій онлайн-іграшці? Тоді терміново несіть свій мобільний телефон Sony до сервісного центру! Найчастіше телефон швидко розряджається через повне зношування акумуляторної батареї. Тоді вирішення проблеми полягає у простій заміні батареї на нову. Ремонт смартфона Sony знадобиться в тому випадку, якщо він швидко розряджається через попадання вологи під корпус, на плату. Тоді знадобиться повна діагностика та просушка пристрою.
 • Смартфон постійно підвисає, самостійно перезавантажується. І це проблема вже не технічного характеру. Збої та ”фризи” в роботі, це наслідок неправильного функціонування базового програмного забезпечення, операційної системи мобільного телефону. Також, ремонт смартфону Sony з цієї причини потрібний після встановлення шкідливої ​​програми. Особливо це стало актуально після появи прог, які починають на мобільних прихований майнінг криптовалют і завантажують “залізо” телефону на максимум. Тут допоможе тільки перепрошивка гаджета з нуля.

 • Смартфон не вмикається. Немає зв’язку, неможливо прочитати новини, переглянути фотки, відео, важливі файли, не можна вирішити робочі питання. Телефон від Sony може перестати включатися з величезної кількості найрізноманітніших причин. У тому числі як простий розряд батареї, і фатальні ушкодження плати, мікросхем, процесора, оперативної пам’яті тощо. Тут потрібен насамперед не ремонт смартфона Sony, а насамперед повна діагностика пристрою.
 • Мобільний телефон не працює на дисплеї. Дуже неприємна та поширена поломка. Дисплей мобільного телефону займає майже всю його площу. На нього виводиться вся інформація, за допомогою дисплея користувач здебільшого та керує телефоном, використовує левову частку його функціоналу. Але екран дуже легко пошкодити. Навіть із захисним склом він легко б’ється і тріскається від падіння з невеликої висоти. Якщо дисплей трісне, на ньому з’являються чорнильні плями – це протікає рідкокристалічна начинка. У такому разі допоможе тільки заміна екрана телефону Sony, яку повинен проводити лише досвідчений технік у спеціальному сервісному центрі.
 • Періодично виникають проблеми з мережею. Телефон не бачить SIM-картку? Мережа не ідентифікується, чи не ”підхоплюється” оператор? У такому разі насамперед варто перевірити саму сімку на справність. Можливо, вона дуже стара, вкрилася корозією та потребує заміни. Але якщо проблема не в ній, тоді несіть телефон на діагностику та ремонт.
 • Погано працюють механічні елементи конструкції. В цьому випадку ремонт телефону Sony вимагається, коли виявилися поломки корпусу, захисного скла, западають механічні кнопки керування тощо. Всі вони зазвичай вирішуються швидкою заміною елементів, що вийшли і будують, на нові.

Сервісний центр M-FIX: проводимо діагностику та ремонтуємо смартфони, планшети, ноутбуки Sony будь-яких моделей

Якщо ваш гаджет зламався так, що гарантія не допоможе, або офіційний сервіс Sony знаходиться занадто далеко, сміливо звертайтеся до нас! Наші техніки є фанатами своєї справи і з радістю візьмуться за виправлення поломки будь-якого ступеня складності. Сервіс M-FIX працює в Києві та Україні, та пропонує вам наступні послуги:

 • Змінимо сенсор та дисплей.
 • Поставимо нове захисне скло не гірше, ніж на заводі виробника.
 • Змінимо стертий корпус на новий.
 • Відремонтуємо або замінимо динаміки, мікрофони.
 • Вирішимо всі проблеми з основною або фронтальною камерою.
 • Змінимо зламані роз’єми для навушників та зарядного пристрою.
 • Змінюємо акумуляторну батарею, кнопки тощо.
 • Почистимо смартфон від бруду, вологи.
 • Наново його прохаємо, якщо стара OS фризить вище за всі межі терпіння.

ремонт Sony Київ

Також ми проводимо ремонт ноутбуків Sony, беремося планшети цієї компанії. На додаток до широкого асортименту послуг, ми пропонуємо вам скористатися нашими знижками, акційними пропозиціями. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті сервісного центру M-FIX, або контактам, вказаним на сайті.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі