22.12.2018

Новини

Фантастичні можливості: LG планує створити смартфон із 16 модулями камери

В останні роки вимоги до універсальності та якості, у тому числі щодо фотозйомки смартфонами, дуже зросли. І провідні світові компанії, що займаються виробництвом мобільних гаджетів, докладають усіх можливих зусиль, щоб випередити конкурентів. Зокрема, південнокорейська компанія LG йде на рекорд: вона готується до випуску смартфону з камерою, що складається із 16 (шістнадцяти) датчиків!

Об'єктиви нового смартфона LG Так можуть виглядати об’єктиви нового смартфона LG. Ілюстрація: LetsGoDigital

 

На сьогодні в Агентстві США з патентів вже зареєстровано представлений компанією LG опис смартфона з основною камерою з 16 об’єктивів, що мають різні фокусні відстані та інші основні характеристики. Цілком можливо, певній частині наших сучасників це може здатися явною надмірністю, проте реальне втілення такої ідеї надає унікальні можливості, які безперечно приведуть у захват багатьох користувачів.

Що камера має 16 об’єктивів?

Наприклад, в результаті лише одного натискання можна отримати 16 кадрів, зроблених через кожен з об’єктивів, а потім вибрати найкращий варіант. За допомогою більш довгофокусного об’єктива можна отримати відмінний знімок об’єкта, розташованого вдалині, або якісно і без проблем відобразити компанію людей в невеликій кімнаті завдяки ширококутному об’єктиву. Що стосується портретного режиму, то найкраще підійде об’єктив, що забезпечує невелику глибину різкості (у цьому випадку фон виглядатиме розмитим).

Крім того, в описі, представленому в патенті, йдеться про можливість “зшивання” різних частин різних зображень в єдине ціле, а також пропонуються інші види маніпуляцій. Звичайно ж, новинку можна буде використовувати і для селфі завдяки дзеркалу, розташованому під камерою. Коротше кажучи, все, що пропонують розробники LG у цьому патенті, є просто фантастичними можливостями для творчості користувачів.

Смартфон LG з 16 камерами LG запатентувала смартфон з 16-ма камерами

 

До речі, взагалі-то не така вже й фантастика. Адже нещодавно в роздрібний продаж надійшла портативна камера Light L16, оснащена 16 об’єктивами і дозволяє отримувати зображення з 52-мегапіксельною роздільною здатністю. Хоча ця камера трохи габаритніша за звичайний смартфон, але можна бути впевненим, що дана проблема може бути вирішена розробниками мобільних телефонів, які давно навчилися успішно масштабувати технічні рішення.

Отже, чекаємо найближчими роками появи у продажу смартфона LG з 16-модульною камерою!

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments