30.09.2019

Новини

Сервісний центр M-FIX: кваліфікований ремонт Apple iPhone 8

Коли iPhone 8 з’явився восени 2017 року у продажу, він певною мірою справив сенсацію. Всі віддані фанати “яблучної” техніки чекали на реліз сьомого айфону S-моделі. Але цього разу Apple змінила свою десятирічну традицію, і відразу ”викотила” на огляд громадськості iPhone 8. І цей смартфон не розчарував поціновувачів бренду ні дизайном і збиранням, ні своєю функціональністю.

Як і всі гаджети від Apple, iPhone 8 зроблений дуже якісно і розрахований на довгі роки активного використання без втрати працездатності. Але навіть цей пристрій згодом виходить з ладу. Ремонт iPhone 8 вимагається з цілого ряду причин , частина з яких з’являється через неакуратне поводження з гаджетом. Отже, чому не працює iPhone 8, які поломки найчастіші? І де можна відремонтувати свій яблукофон, якщо немає можливості здати його за гарантією в сервісний центр компанії-виробника?

Найбільш ”популярні” поломки iPhone 8 і через що вони виникають

Смартфон постійно переміщається разом зі своїм власником та потрапляє у різні умови. Він падає, ударяється об тверді поверхні, зазнає великих вагових навантажень, іноді навіть купається разом із щасливим власником телефону від Apple. Також періодично виникають неполадки із внутрішньою електронною начинкою та програмним забезпеченням.

Ремонт екрану iPhone 8

Ось з цих причин ремонт iPhone 8 потрібно найчастіше:

 • Битий екран. Восьмий Айфон оснастили IPS дисплеєм з діагоналлю 4,7”. Цього достатньо для комфортної роботи з гаджетом. На екрані зручно дивитися відео, на ньому можна грати в ігри, добре видно обличчя співрозмовника під час відеодзвінка. Але сенсорний модуль будь-якого смартфона є його найуразливішою частиною. І iPhone 8 не є винятком. Ремонт екрану iPhone 8 практично завжди полягає у його повній заміні. Побитий екран не відображає зображення і не реагує на команди користувача. А через складну конструкцію замінити його може тільки дуже досвідчений, кваліфікований майстер. Саме такі майстри працюють із нашим СЦ M-FIX.
 • Треснуте сенсорне скло. Щоб екран iPhone 8 залишався цілим якомога довше, його прикриває спеціальне сенсорне захисне скло. Розробники Apple намагаються до мінімуму скоротити прошарок між дисплеєм та сенсорним склом. У iPhone 8 її майже немає, товщина вимірюється у мікронах. Зазвичай ремонт скла iPhone 8 потрібно після падіння смартфона з великої висоти або удару про щось дуже тверде. Скло покривається сіточкою тріщин, але здебільшого зберігає екран. А через тріщини поступово проникає волога, самі уламки скла тиснуть на начинку Айфона та погіршують роботу плати. Своєчасна заміна скла краща за дорогий капітальний ремонт всього iPhone 8, але трохи пізніше.
 • Не працює кнопка. Механічні кнопки на смартфоні, і iPhone 8 в тому числі – це ті елементи корпусу, які відчувають постійне навантаження. І згодом вони починають западати чи взагалі перестають натискатися. Користувач не може нормально використовувати свій улюблений смартфон, стає недоступним цілу низку функцій гаджета. Ремонт кнопки iPhone 8 потрібний найактивнішим користувачам цього мобільного телефону. Зайдіть в СЦ M-FIX і за 20 хвилин поміняйте у нас механічну кнопку, що не працює, на нову. Це всяко краще, ніж місяць поспіль ходити з поганим настроєм через телефон, що не включається.
 • Вийшовши з ладу динамік. У iPhone 8 динаміки надійно захищені металевою сіткою. Вона пропускає звук, але захищає динамік від бруду. Згодом цей елемент телефону виробляє свій ресурс і починає працювати гірше. Власник смартфона замість звичайно чистого та чіткого звуку чує нерозбірливі хрипи. Також змінюється рівень звучання, слова співрозмовники стають погано помітними. У такому випадку ми радимо провести ремонт динаміка iPhone 8. Для цього знімають верхні елементи конструкції гаджета. Через те, що всі деталі iPhone 8 дуже щільно пригнані одна до одної, з цим завданням впорається лише добрий та досвідчений технік.
 • Ушкоджена задня кришка. Задня панель iPhone 8 має скляний захисний шар стандарту IP. Цього достатньо для надійного захисту від короткочасного намокання та ударів малої сили. Але при сильному впливі кришка так само тріскається, як і скло над екраном. Вплив битої задньої панелі на працездатність iPhone 8 мінімальний. Але ремонт задньої кришки iPhone 8 потрібен, щоб повернути гаджету його первісний, максимально презентабельний, статусний вигляд.
 • Не працює камера. Мобільний телефон iPhone 8 оснастили двома камерами, основний на 12 Мп і селфі-модулем на 7 Мп. Камери повною мірою справляються зі своїм завданням та радують власника пристрою від Apple якісними знімками та відеороликами. В основному ремонт iPhone 8 потрібно або після сильного удару телефону, або через будь-які програмні збої. Сам фотомодуль виконаний на найвищому рівні та працює без нарікань.
 • Внутрішня електроніка, що вийшла з ладу. Процесор Apple A11 Bionic, пам’ять розміром 64-256 Гб, оперативка на 2 Гб, все це є серцем смартфона iPhone. ”Яблучна” електроніка є еталоном якості, надійності, довговічності, високої продуктивності. Сама собою вона ламається дуже рідко, хіба що у разі найжорстокішого шлюбу з виробництва. Але ремонт iPhone 8 через поломку внутрішньої начинки також відбувається досить часто. Виною цьому можуть бути шкідливі програми, прихований майнінг криптовалют на Вашому смартфоні або вплив вологи. Волога потрапляє тільки через розбите, але не поміняне захисне скло. У такому випадку ремонт iPhone 8 полягає в просушуванні та пайці плати пристрою. Дорого, довго та дуже складно. Впораються тільки майстри з M-FIX.

 

Не працює iPhone 8? Несіть його до Сервісного Центру M-FIX!

Наші майстри успішно замінюють собою офіційні сервісні центри від Apple. Фахівці з M-FIX постійно ремонтують яблучну техніку будь-якого покоління. При цьому використовуються лише оригінальні комплектуючі. До розбору гаджетів допускаються лише найдосвідченіші майстри. Ми проводимо ремонт iPhone 8 за такими напрямками:

 • Усунення механічних неполадок.
 • Заміна комплектуючих, що вийшли з ладу.
 • Оновлення програмного забезпечення, налаштування пристрою.
 • Перепрошивка iPhone 8 для повернення йому працездатності.
 • Робота з платою смартфона.
 • Сушіння, повне чищення від усіх типів забруднень.

Всі послуги та ціни можна переглянути на сторінці смартфона:

iPhone 8Ремонт Apple iPhone 8

iPhone 8 PlusРемонт Apple iPhone 8 Plus

Доставити iPhone 8 на ремонт Ви можете самостійно, замовити кур’єра по доставці або у вигляді посилки через Нову Пошту. Також Ви можете спостерігати прогрес ремонту онлайн на нашому сайті. За одночасний ремонт кількох пристроїв Ви отримуєте знижки. Також діють та інші акційні пропозиції.

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments