14.05.2017

Новини

Что может привести к повреждению вашего мобильного телефона

Смартфон впав, вдарили, наступили, переїхали чи впав у воду, розлили на нього каву, погриз домашній вихованець, пробувала на смак дитина, притиснули чимось, нагріли – це лише частина можливих причин, чому ви прийшли до майстерні з ремонту мобільних пристроїв.

Якщо телефон впав останній раз, наприклад, два місяці тому, а сьогодні перестав реагувати сенсор, тоді одне з одним можна пов’язувати, оскільки тачскрін просто дожив своє.

розбив екран на телефоні

Переконливе прохання до кожного, якщо ви знаєте принцип, як влаштований тачскрин або модульне складання – це дуже добре. Але якщо ви гадки не маєте, що у вас пошкоджено – радимо прислухатися до версій фахівців сервісного центру M-FIX, тому що саме вони зможуть допомогти вам прийняти правильне рішення щодо ремонту вашого пристрою.

Найпоширеніша поломка в телефоні – це розбитий екран. Докладніше можна почитати у статті «Поширені поломки телефонів. Які види поломок дисплейного модуля».

Щоб замовити ремонт дисплея смартфона, планшета або ноутбука, просто зв’яжіться з нами. Всю контактну інформацію можна знайти на сторінці Контакти.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі