04.12.2019

Новини

Ремонт смартфонів OPPO в Україні: найчастіші поломки та де їх виправити

У світі налічується кілька десятків виробників цифрових гаджетів та мобільних телефонів у тому числі. Але лише одиниці випускають якісну техніку, яка здобула довіру користувачів. Одним із таких брендів є компанія OPPO. Ця китайська компанія займається виробництвом мобільних телефонів та смартфонів з 2008 року та постійно інвестує у нові технології. Мобільні телефони OPPO відносяться до бюджетного та середнього цінових сегментів. Завдяки цьому вони користуються зростаючою популярністю у світі та Україні, зокрема. І хоча якість цих смартфонів досить висока, вони все ж таки періодично виходять з ладу. Чому потрібно ремонт смартфонів OPPO? І де отримати кваліфіковану допомогу, якщо немає можливості скористатися гарантійним обслуговуванням у сервісному центрі виробника?

Мобільні телефони OPPO: найчастіші поломки та способи їх усунення

ремонт телефону OPPO

Розробники компанії OPPO намагаються витримати золоту середину між високою якістю та витратами на її досягнення. Тому мобільні телефони від цього бренду досить “живучі”, і мають цілком доступну вартість. І все, незважаючи на великий запас міцності, смартфони OPPO іноді ламаються. Ось найпоширеніші несправності:

  • Поломки корпусу. Головна фішка ”опповських” телефонів – це ультратонкий корпус. Але таке стильне рішення має і зворотний бік медалі. Тонкі телефони оснащуються досить крихкими корпусами, які погано переносять навіть найменші удари чи тиск. Тому, ремонт телефону OPPO через тріснутий або подряпаний корпус виконується досить часто. Наш сервісний центр M-FIX використовує корпуси тільки із міцних та зносостійких матеріалів, здатних витримувати удар від падіння з висоту людського зростання без явних наслідків для Вашого смартфона. Дізнайтесь як визначити рівень захисту смартфона, корисна інформація та поради від професіоналів.
  • Несправності камери. Мобільні телефони OPPO одним з перших почали оснащуватися селфі-камерами з роздільною здатністю вище 5 Мп, які довго вважалися стандартом для фотомодулів цього класу. Але розробники компанії вирішили зробити ставку на зростаючу доступність відеозв’язку та популярність селфі-знімків. Найчастіше камера виходить з ладу через неполадки зі шлейфом, який з’єднує фотомодуль з основною платою смартфона. Ця проблема не вимагає складної діагностики та вирішується буквально за лічені хвилини, якщо за справу береться кваліфікований майстер СЦ M-FIX. Дізнайтесь які топ-7 брендів та їх найкращі моделі смартфонів з висувною камерою.
  • Поломки сенсорного дисплея. Виробник смартфонів OPPO використовує надійні сенсорні дисплеї з матрицею IPC. Цей елемент мобільного телефону є найбільшим і важливим для користувача. На екран виводиться вся інформація з телефону, через нього відбувається практично все керування гаджетом. Але побитий дисплей робить телефон абсолютно марним. Ремонт смартфонів OPPO в цьому випадку полягає в заміні битого сенсорного скла та повній заміні треснувшого дисплея на новий дисплейний модуль. Вам корисно знати, чим відрізняється заміна скла від заміни дисплейного модуля?
  • Вихід з динаміки та мікрофонів. Ці частини мобільних телефонів поступово забиваються пилом та іншими забруднювачами. Також вони відчувають підвищену дію вологи. До речі, що робити, якщо в телефон потрапила вода, дізнаєтесь у нашій статті. Частини динаміка та мікрофона забиваються та окислюються, через що починаються проблема з виведенням та передачею звуку. Проблема усувається в кращому разі чищенням, а в найгіршому ремонтом контактів або повною заміною цих деталей на нові.
  • Різні механічні поломки. До цієї категорії відносяться запалені механічні кнопки та інше. Зазвичай ремонт смартфонів OPPO у такому разі складається із швидкої заміни зламаних деталей на нові. Вартість копійчана. Можете перейти на сторінку ремонту смартфонів OPPO, вибрати свою модель та дізнатися всі послуги та ціни на ремонт.
  • Проблеми з батареєю. Акумулятор постійно працює та відчуває різні навантаження, у тому числі і перегрів. З часом АКБ смартфона втрачає свою ємність, може деформуватися та повністю вийти з ладу. Розпухла батарея тисне на основну плату телефону, завдаючи йому непоправної шкоди. Своєчасна заміна АКБ на нову допоможе уникнути потреби у капітальному та дорогому ремонті. Свіжі поради як правильно заряджати смартфон, що потрібно робити щоб правильно зарядити акумулятор смартфона.
  • Несправності основної плати. Ремонт смартфонів OPPO через проблеми з ”материнкою” телефону — найскладніший і найважчий. Через конденсат, що потрапив під корпус, і бруду, через деталі телефону, що змістилися, плата швидко виходить з ладу. Тільки досвідчений майстер зможе почистити плату від окислення, може перепаяти схеми, що вийшли з ладу, і поверне телефону працездатність повною мірою.
  • Проблеми з ПЗ. Фахівці сервісного центру M-FIX стикаються з тим, що доводиться проводити ремонт телефонів OPPO через проблеми OS Android. Андроїд дуже популярний і гнучкий у налаштуванні. Але ж на нього й спрямовані всі дії зловмисників. Вірусні програми не тільки викрадають важливу інформацію зі смартфона, а й негативно впливають на роботу самого пристрою. Телефон відчуває додаткове навантаження, через яке батарея та начинка гаджета швидше виробляють свій ресурс. Щоб повернути телефон у його нормальний стан, потрібна перепрошивка та оновлення програмного забезпечення. Вірус на смартфоні: ознаки , способи захисту та як запобігти, рекомендуємо до прочитання!

Сервісний центр M-FIX: ремонт телефонів OPPO будь-якої моделі та цінової категорії

сервісний центр

Майстри СЦ M-FIX просто люблять повертати до життя навіть безнадійно зламані смартфони, ноутбуки та іншу електроніку. У нас є великий досвід усунення неполадок будь-якої складності. Ми використовуємо лише найкращі комплектуючі, техніки працюють на професійному, сучасному обладнанні. Також варто пам’ятати, що отримати справжній гарантійний ремонт OPPO в Україні є досить складним. У нашому ж СЦ техніка цього бренду ремонтується часто та якісно. Для приватних користувачів ми пропонуємо зручну доставку, швидке обслуговування та знижки при виконанні різних простих умов. Також ми готові співпрацювати з інтернет-магазинами електроніки. У нас Ви отримаєте масовий ремонт бракованих або зламаних гаджетів, які раніше не можна було продати.

Сервісний центр Oppo у Києві – ремонт мобільних пристроїв в Україні ♥

Виберіть вашу модель смартфона дізнайтеся вартість та терміни

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments