28.11.2018

Новини

Samsung запускає виробництво «дірявих» екранів

Нещодавно стало відомо про нову технологію HIAA (Hall In Active Area), що дозволяє максимально збільшити ефективну площу дисплея, відмовившись при цьому від так званої «човники» і без використання слайдера.

Особливості дисплеїв із «діркою»

Характерною особливістю смартфонів, де використовуватиметься ця інноваційна технологія, буде наявність O-образного отвору для модуля фронтальної камери посередині вигнутого OLED-дисплея. Саме тому деякі експерти в області мобільних пристроїв вже встигли охрестити такі панелі «дірявими». Екрани з «діркою» під камеру називають Infinity-O.

Коли чекати смартфонів із «дірявими» екранами?

На даний момент компанією Samsung Display вже розпочато масове виробництво таких дисплеїв. Першим смартфоном з дисплеєм Infinity-O буде Samsung Galaxy A8s, презентація якого відбудеться або в грудні цього року, або в січні наступного року.

А потім інноваційний дисплейний модуль встановлюватиметься на флагманських гаджетах серії Galaxy S10, вихід яких планується у березні 2019 року. Швидше за все, офіційна презентація чотирьох нових смартфонів лінійки Galaxy S10 відбудеться за три місяці – на виставці MWC 2019 Наприкінці лютого.

MWC 2019 Barcelona

Прогноз

Безперечно, нова технологія HIAA і створений на її основі дисплей Infinity-O є революційним проривом у сфері виробництва мобільних гаджетів. Те, що смартфони з «діркою» у вигнутому дисплеї матимуть підвищений попит, не викликає жодних сумнівів. Китайські виробники поки що можуть запропонувати лише плоскі панелі на жорсткій основі. В результаті флагманські Galaxy від південнокорейського гіганта матимуть помітну перевагу на найближчі кілька років.

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments