25.07.2019

Новини

Сервісний центр Meizu – ремонт телефонів Мейзу будь-якої складності. Основні типи поломок та де їх можна усунути

Компанія Meizu – це відомий китайський виробник електронних гаджетів і смартфонів в першу чергу. Мобільні телефони від Мейзу поєднують у собі всі найсучасніші технології та цілком доступну вартість, що важливо для України. На таких смартфонах встановлені потужні, багатоядерні процесори та надшвидка, мобільна оперативна пам’ять. Великі, барвисті дисплеї радують користувачів контрастною картинкою та високою швидкістю відгуку на рух, торкання пальців. Камери смартфонів Meizu підходять для створення професійних фото, їх використовують для запису якісних відеороликів. Але навіть такі добрі електронні гаджети періодично ламаються. І коли така проблема трапляється, вона тягне за собою іншу — де знайти сервісний центр Meizu? Адже лише там можна отримати гарантійне обслуговування. Але, як показує практика, в 9 випадків з 10 вам просто відмовлять у ремонті за гарантією, знайшовши для цього безліч найрізноманітніших, безглуздо звучать причин. Отже, які поломки смартфонів Meizu стаються найчастіше? І де їх можна швидко та дешево усунути у Києві, Україні?

ТОП-7 основних причин ремонту смартфону Meizu у сервісному центрі

Існує безліч потенційних поломок сучасного мобільного телефону від будь-якої компанії. Деякі з них усуваються за гарантією від виробника, інші ж можна вирішити цілком самостійно. Інші потребують заміни комплектуючих, складного ремонту із залученням кваліфікованих спеціалістів. Але в 90% всіх випадків ремонт телефону Meizu проводиться з наступних семи основних причин:

 1. Поломка дисплея. Екран смартфону, це його найважливіша частина. На нього виводиться вся інформація, через екран власник телефону ним управляє. Основою дисплея є рідкокристалічна матриця, і вона досить крихка. Достатньо на неї сильно натиснути, і дисплей видаватиме спотворене зображення. Але найчастіше заміна екрану Meizu відбувається через падіння телефону, і наголос його на тверду поверхню. Після такого випадку, дуже часто дисплей смартфона покривається тріщинами, а на екрані з’являються чорнильні ляпки, смуги на яких відображається зображення. Що робити, якщо на екрані телефону з’явилися смуги, плями?
 2. Бите скло. Щоб дисплеї смартфонів не тріскалися на другий же день активного використання електронним гаджетом, їх прикривають спеціальним ударостійким склом. Це покриття виконує дві функції – захисну та відіграє роль сенсорної панелі. Скло надійно захищає дисплей від подряпин та поломки у разі ударів та падінь. Також воно ефективно проводить сигнал від пальця до дисплея, саме таким чином користувач керує телефоном. Заміна скла Meizu обходиться в рази дешевше, ніж заміна дисплейного модуля.
 3. Ушкодження корпусу. Сьогодні корпус мобільного телефону робиться зі скла, металу, пластику. І, звичайно, чим смартфон дешевше, тим більше в ньому пластику. Корпус є як би обгорткою, етикеткою телефону. І він же найшвидше в мобільному телефоні тріскається, затирається, втрачає презентабельний вигляд. Тому ремонт смартфону Meizu через корпус є одним з найприватніших і найпопулярніших.
 4. Не робочі динаміки або мікрофон. Ці елементи мобільних телефонів дуже швидко засмічуються пилом та іншими забруднювачами. Також динаміки та мікрофон відносно швидко зношуються, оскільки до них пред’являються високі вимоги щодо чистоти звуку, якості передачі аудіосигналу.
 5. Ушкодження аудіороз’єму під навушники. Цей чутливий конектор досить легко ламається, причому навіть в умовах найдбайливішого ставлення. Достатньо купити ”нерідні” навушники з люфтом, і через пару місяців ремонт смартфону Meizu через аудіороз’єм гарантований. Адже без навушників дуже складно обходиться не тільки меломанам, але й тим, хто віддає перевагу економній, провідній гарнітурі для спілкування.
 6. Смартфон взагалі не включається або не заряджається. А ось ця проблема за своєю серйозністю не поступається поломкою дисплея, і легко доводить власника смартфона до справжньої паніки. Смарт взагалі не включається, ”прикидається” такою собі цеглинкою в стилі хайтек. Найчастіше це відбувається через поломку акумулятора. Рідше через проблеми з самою платою, процесором, бувають навіть у разі вірусного зараження шкідливими програмами. Тут ремонт смартфону Meizu може провести лише досвідчений технік з інструментами та спеціальним обладнанням.
 7. Попадання вологи. Існує багато причин, з яких корпус смартфона, а з ним і його внутрішня начинка намокає. Це може бути дощ, потрапляння в калюжу або ємність із водою. Також телефон може намокнути через різке влучення з холоду в тепло, коли утворюється конденсат. І якщо для корпусу, дисплея і скла волога не дуже страшна, то для електроніки вона є фатальною. Плата починає іржавіти, а електричні струми ще й прискорюють цей процес. Ремонт телефону Meizu після попадання вологи може полягати як у швидкому просушуванні, так і в перепаюванні електронної плати.

Сервіс-центр M-FIX: відремонтуємо будь-який смартфон від Мейзу

ремонт meizu

Витратили багато часу на пошук сервісного центру Meizu? Знайшли його, але не отримали профільної допомоги? А все тому, що одразу ж треба було звертатися до нас, команди M-FIX! Нам все одно діє на ваш телефон гарантія, і в яких перипетіях побував ваш мобільний телефон. Ми у будь-якому випадку, з великим задоволенням візьмемо його до ремонту. Ось перелік основних послуг нашого сервісу:

 • Відремонтуємо, замінимо дисплей, сенсорний модуль.
 • Швидко замінимо бите захисне скло, надійно з’єднаємо його з корпусом смартфона.
 • Поставимо вам на телефон новий, не потертий корпус без тріщин, подряпин.
 • Відремонтуємо або замінимо мікрофони та динаміки.
 • Вирішимо проблеми з основною та фронтальною камерою. Або поставимо нові, швидко та дешево.
 • Змінимо неробочі роз’єми для навушників, конектор зарядки.
 • Встановимо нову акумуляторну батарею.
 • Вставимо нові кнопки керування замість тих, що западають, і ледве натискаються. Замінимо кнопку Home (додому).
 • Почистимо та просушимо телефон.
 • Перепрошуємо пристрій, якщо є проблеми з операційною системою або іншим критично важливим програмним забезпеченням.

Крім наших послуг, цікавить, наприклад, скільки коштує заміна екрану Meizu? Зверніться до служби підтримки сервісного центру M-FIX за контактами, вказаними на нашому сайті. Або дізнайтесь вартість онлайн у таблиці цін, попередньо, обравши модель телефону на сторінці бренду – ремонт смартфонів Meizu.

Дивіться відеоогляди ремонтів на нашому каналі YouTube

youtube mfix

Підписка на канал завжди вітається 😉

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі