25.12.2021

Новини

Сервісний центр OnePlus Ремонт телефонів OnePlus: часті поломки, де їх усунути

Давно вже минув той час, коли дешевий телефон гарантовано означав короткий термін служби, погану продуктивність та постійні проблеми з функціональністю. Сьогодні необов’язково витрачати великі гроші, щоб отримати в своє розпорядження нормальний смартфон, який не дуже-то поступається за продуктивністю флагманам індустрії. Доказом цього твердження є мобільні телефони компанії OnePlus.

Цей китайський виробник з’явився на ринку електронних гаджетів у 2014 році. З самого початку свого існування OnePlus позиціонує свої смартфони як “вбивці флагманів”. Ці мобільні телефони мають якісну внутрішню начинку на рівні Samsung, але стоять у середньому вдвічі дешевше. Також ці смартфони оснащуються хорошими фотокамерами, які дозволяють створювати барвисті фото та відео. Не залишається поза увагою і постійне оновлення і так сучасного, тонкого дизайну гаджета. Але, як і будь-якій іншій електроніці, цим смартфонам іноді потрібний ремонт. Його можна отримати у сервісному центрі OnePlus за умовами гарантійного обслуговування. Але до кого звертатись, якщо несправність не підпадає під умови гарантії? І які в принципі поломки телефонів OnePlus за статистикою є найпоширенішими?

Чому найчастіше потрібний ремонт смартфонів OnePlus за допомогою фахівців?

ремонт OnePlus

За статистикою сервісного центру M-FIX, 80% випадків ремонту телефонів від OnePlus потрібні з наступних причин:

 • Проблема із зарядкою. З цією проблемою стикаються абсолютно всі власники сучасних мобільних телефонів. Найчастіше це відбувається через повне вироблення ресурсу акумуляторної батареї. Залежно від якості, це відбувається після 2-3 років активної, але правильної експлуатації телефону. Вирішується заміною батареї на нову. Також ремонт смартфону OnePlus через проблеми із заряджанням потрібна несправність гнізда для зарядного пристрою. Ще він ламається через різке висмикування шнура, перепаду напруги в мережі, попадання бруду та вологи. І останній випадок, який провокує проблеми із зарядкою у мобільного телефону OnePlus, полягає в його розсинхронізації. Гаджет показує повний заряд, але насправді батареї від сили 15% енергії. Вирішується встановленням спеціальної програми калібрувальника. Якщо це не допоможе, несіть смартфон OnePlus в сервісний центр.
 • Немає сигналу зв’язку, не працюють модулі передачі даних. Смартфон вперто ”відмовляється” бачити SIM-ку? Чи не працюють GPS, Wi-Fi, Bluetooth? Тоді вам терміново потрібен ремонт телефону OnePlus, який має провести досвідчений спеціаліст із високою кваліфікацією. Найчастіше сигнал не проходить і не працюють модулі передачі даних зі збою телефону, його прошивки. Також дані проблеми виникають тоді, коли окислюються контакти антени, або повністю зламаний передавач сигналу, тобто. конкретний модуль.
 • Поганий звук. Сьогодні смартфон більше нагадує кишеньковий комп’ютер, у якому є невелика, але дуже важлива функція під назвою ‘телефон’. Але все ж таки, для зв’язку потрібні якісні динаміки та мікрофон, які згодом теж виходять з ладу. Думаєте, що вам потрібно ремонт смартфону OnePlus через поганий звук? Ця проблема виникає через неправильні налаштування динаміка, збою операційної системи або прошивки. Ще динамік працює гірше після влучення в нього бруду чи вологи.
 • Смартфон не вмикається. Мобільний телефон OnePlus для свого власника є найближчим помічником у вирішенні щоденних та робочих проблем. Тому наслідки невключення смартфона можуть бути катастрофічними. І причини виникнення такої неприємності найрізноманітніші. Тут і зараження вірусом, і відмова батареї, поломка кнопки включення, пошкодження внутрішньої електроніки та багато іншого.
 • Не відбувається синхронізація з настільним комп’ютером, ноутбуком. Всі користувачі смартфоном діляться на дві великі категорії – ті, хто зберігає всі файли зі смартфона прямо в хмару, і ті, хто скидає їх на свій комп’ютер або ноутбук. Але буває так, що навіть після болісного пошуку та знаходження правильної сторони USB-роз’єму, комп’ютер все одно не бачить телефон, не синхронізується з ним. У такому разі вам знадобиться ремонт смартфона OnePlus. ”Невидимість” телефону трапляється або через збій програмного забезпечення, або через проблеми з USB-коннектором/зарядним роз’ємом. У першому випадку вам знадобиться перепрошивка смартфона, в іншому чищення або заміна роз’ємів на нові.
 • Виникають проблеми з використанням фотокамер? Відсотків десь 95 всіх фото та відеороликів у соціальних мережах та інших ”інтернетах” зроблені саме на камери смартфонів. Тому вихід із ладу цього елемента мобільного телефону OnePlus дуже неприємний для користувача. Камери починають збоїти через некоректну роботу спеціалізованого софту, прошивки смартфона. Також, ремонт телефону OnePlus, ремонт його камери проводиться через механічні пошкодження через удари і падіння, від’єднання шлейфу до плати, попадання вологи і окислення контактів.

Також варто відзначити, що великий відсоток поломок виникає через механічну дію на телефон OnePlus. До цієї категорії несправностей відносяться тріщини, пошкодження корпусу, кнопок керування, захисне скло екрана смартфона. Ремонт смартфонів OnePlus обов’язково проводиться в у разі пошкодження сенсорного дисплея пристрою. Зламаний дисплей не відображає зображення, не реагує на дотики користувача та робить телефон абсолютно непотрібним. Тут допоможе тільки заміна дисплейного, сенсорного модуля.

Ремонт телефону OnePlus X – заміна тачскрину

Сервісний центр M-FIX: відремонтуємо телефон OnePlus будь-якої моделі

Ви навіть не уявляєте, де шукати сервісний центр OnePlus для гарантійного обслуговування вашого смартфона? Або ваш девайс має таку поломку, що жодна гарантія її не покриває? Тоді хапайте свій мобільний телефон та терміново несіть його до нас! Персонал сервісного центру M-FIX якраз спеціалізується на найскладніших випадках і гарантовано відремонтує ваш смартфон за розумну ціну і в адекватні терміни.

Ремонт телефону OnePlus можливий за такими напрямками:

 • Встановимо новий дисплейний модуль.
 • Замінимо тачскрін (сенсорне скло).
 • Змінимо захисне скло.
 • Заміна корпусу.
 • Встановлення нового динаміка та мікрофона.
 • Ремонт камер, основної та фронтальної будь-якого типу. Заміна скла камери.
 • Ремонт та заміна будь-яких роз’ємів.
 • Підбір та встановлення нового акумулятора.
 • Чистка від пилу, вологи та інших видів забруднення.
 • Прошивка, оновлення критично важливого ПЗ.

Ремонт смартфону OnePlus 6T – заміна сенсорного скла

Крім широкого переліку послуг, що пропонуються вам, наш сервісний центр M-FIX має великий склад з оригінальними запчастинами. У нас ви можете отримати позачергове обслуговування у разі високої терміновості. На кожний ремонт ми гарантуємо терміном від 1 до 3 місяців. До того ж у нас постійно діють різні акції. послуги. Детальніша інформація про наш сервісний центр доступна на цьому сайті. Також ви можете безпосередньо поставити запитання, що вас цікавлять, нашим співробітникам по контактам, зазначеним на цьому ж сайті.

Ми пропонуємо Вам полегшити можливість доставки вашого несправного мобільного телефону OnePlus на стіл нашому майстру за допомогою кур’єрів сервісного центру M-FIX — виклик кур’єра

Ремонт телефону OnePlus One – заміна скла (тачскріна)

Підпишіться на наш канал у YouTube — цікаві та корисні відеопідпишись на youtube m-fix

 • Замовити ремонт телефону OnePlus онлайн, ознайомитися з усіма послугами та цінами можна тут – Ремонт смартфонів OnePlus.
 • Дізнатися про всі існуючі знижки та акції на ремонт гаджетів можна тут – Всі акції та знижки.
5 1 vote
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments