31.07.2019

Новини

Сервісний центр Realme – ремонт смартфонів Realme від Oppo. Які особливості та найчастіші поломки

Виробників смартфонів з кожним роком стає як грибів після дощу все більше і більше. Але всі вони, як дві краплі води, схожі один на одного. Одна і та сама внутрішня електронна начинка, однаковий функціонал, практично ідентичний дизайн. На їхньому тлі вигідно виділяється суббренд компанії Oppo, торгова марка Realme. Смартфони цього виробника позиціонуються як “середнячки” в плані вартості з можливостями, що мало поступаються флагманським моделям мобільних телефонів високої цінової категорії. Також, смартфони Realme відрізняються своєрідним дизайном, а його розробники докладають всіх своїх зусиль, щоб їх телефони виглядали не так як всі інші. У плані ж удароміцності та стійкості до поломок телефони від Realme нічим не відрізняються від інших. Періодично потрібно ремонт смартфонів Realme, тому що вони також падають та розбиваються, зношуються комплектуючі тощо. Чи можна отримати гарантійне обслуговування такого мобільного телефону? І які поломки стаються найчастіше?

З яких причин вам знадобиться ремонт телефонів Realme?

Власник смартфона від Realme оцінить елегантний дизайн, продуктивність і широкі можливості цього пристрою. Але настане час, і телефон потрібно лагодити, замінювати зношені або пошкоджені запчастини, що комплектують. І тоді постає питання — чи існують сервісні центри Realme, чи потрібно звертатися до точок компанії Oppo, власника цього суббренду? І якщо навіть неподалік від вас і справді є центр цього не найбільшого і популярного бренду в Україні, то як отримати гарантійне обслуговування свого гаджета? Адже ремонт із гарантії отримати досить складно. Виробники телефону можуть відмовити практично з будь-якої надуманої причини – починаючи від злегка затертої наклейки із серійним номером виробу, до нібито впливу електромагнітних хвиль та перепаду напруги в мережі. І найчастіші поломки, після яких потрібен ремонт смартфонів Realme, найчастіше під гарантійні випадки не підпадають. Ось ці несправності, ліквідація яких займає до 80% всього робочого часу співробітників сервісного центру електронних гаджетів:

 

ремонт Realme

Сервісний центр M-FIX: у нас є все для ремонту смартфонів Realme

Сервісний центр M-FIX запрошує вас скористатися нашими послугами з ремонту мобільних телефонів, що вийшли з ладу. Наші техніки виправлять будь-які поломки, підпадають вони під гарантійний випадок чи ні. Також ми використовуємо оригінальні запчастини Realme, яких у нас завжди в достатку, адже M-FIX має власний склад з великим запасом потрібних комплектуючих. Ось перелік послуг, які ми вам пропонуємо:

  • Зміна захисного скла та сенсорного дисплея.
  • Вирішення проблем з передньою та основною камерами.
  • Чистка заміна динаміків та мікрофона.
  • Ремонт аудіороз’єму.
  • Зміна батареї, ремонт конектора для зарядного пристрою.
  • Зміна корпусу, механічних елементів керування.
  • Чистка смартфона Realme, просушка після попадання вологи.
  • Робота з платою, перепаювання мікросхем.
  • Перепрошивка, оновлення критично важливого ПЗ.

Також для вас ми приготували різні акційні пропозиції знижки та бонуси. Якщо ви сильно поспішайте, то замовте обслуговування позачергово. Також, ви можете спостерігати прогрес ремонту смартфона Realme онлайн. Бажаєте знати більше? Поставте запитання у чаті на нашому сайті, або зверніться до співробітників сервісного центру M-FIX за контактами, вказаними на цьому сайті.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі