08.12.2020

Новини

Чому потрібно клеїти захисне скло на смартфон?

Сучасні смартфони – це дуже складні високотехнологічні пристрої, що мають безліч необхідних (і не дуже) опцій. При цьому вони, на жаль, не мають достатньої ударостійкості і міцності, тому для їх захисту при випадкових падіннях або механічних впливів створено безліч різноманітних аксесуарів. Дізнайтесь, як визначити рівень захисту смартфона. Для забезпечення цілісності всього гаджета рекомендується використовувати чохли або бампери, а для захисту дисплея – захисні плівки або захисні стекла.

Звичайно, хто бажає, може вибрати більш дешевий варіант і наклеїти захисну плівку на екран смартфона. Однак варто враховувати, що плівка (навіть найякісніша) здатна лише захистити поверхню дисплея від потертостей та подряпин. А ось наклеєне захисне скло, крім цього, в більшості випадків може зберегти цілий дисплейний модуль при падінні апарата з висоти або його здавлюванні (наприклад, у кишені штанів, кейсі або сумочці). Дізнайтесь, що може статися після падіння смартфона.

Чи можна наклеїти захисне скло на телефон самостійно?

Звичайно, можна спробувати зробити клейку захисного скла на екран смартфона самостійно. Не будемо докладно описувати цей процес – про те як клеїти протиударне скло на телефон є багато відеороликів на Ютубі та порад на різних сайтах. Але радимо бути реалістами, і усвідомлювати, що все далеко не так просто і просто, як це показується і розповідається в Інтернеті.

Чи можна наклеїти захисне скло на телефон самостійно

До нашої ремонтної майстерні M-FIX регулярно звертаються клієнти, які намагалися самі клеїти захисне скло, проте зробити це якісно їм не вдавалося. Причин тут кілька. По-перше, далеко не всі власники смартфонів вибирають “правильне” скло, яке призначене саме для даної моделі апарату. По-друге, у приміщенні, а також на одязі людини, яка виконує поклейку, не повинно бути пилу. Інакше великий шанс, що порошинки потраплять під захисне скло і залишаться там назавжди (принаймні до переклеювання).

По-третє, все необхідно робити дуже акуратно, ретельно очищати та знежирювати поверхні, з ювелірною точністю поєднувати протиударне скло та дисплей так, щоб усі отвори ідеально збігалися по контуру. Варто зазначити, що за відсутності відповідного досвіду та навичок досягти цього досить складно.

Поклейка захисного скла на смартфон у Сервісному центрі «М-Фікс»

У нас є якісне протиударне скло з олеофобним покриттям практично для всіх моделей (у тому числі і знятих з виробництва), навіть мало популярних серед наших співвітчизників. Встановлювані нами скла для захисту дисплея відрізняються високою міцністю, достатньою гнучкістю та тривалим терміном служби.

Чи можна наклеїти захисне скло на телефон самостійно

Ми пропонуємо глянцеві та матові захисні стекла – вони відрізняються між собою не лише вартістю, рівнем прозорості та кольору, але й міцністю. Матове протиударне скло в середньому дещо дорожче за глянцеві аналоги, зате додатково до своїх захисних властивостей дозволяє істотно зменшити ймовірність виникнення відблисків.

Сам процес поклеювання захисного скла на телефон у Сервісному центрі M-FIX займає не більше 10-15 хвилин. А вартість такої послуги набагато менше, ніж заміна дисплейного модуля, яку доводиться виконувати у разі його пошкодження в результаті падіння, удару або сильного стискання апарата.

Захистіть свій смартфон!

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments