13.12.2021

Новини

Заміна дисплея на Xiaomi Redmi Note 3 Pro – заводська якість деталей

Розбили дисплей на Xiaomi Redmi Note 3 Pro? З усіх поломок, з якими звертаються до нашого сервісного центру, найпоширеніші – пошкодження дисплея. Для заміни дисплея на телефоні не обов’язково його розбити, як це часто буває. Останнім часом поширені випадки, коли до нас надходять устрою, на яких придавлені дисплеї. Під тиском, більше звичайного, часто виходить з ладу дисплей. При цьому, на вигляд це залишається повністю цілий і неушкоджений. Але врятує у разі лише заміна дисплея.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro – новий популярний флагман, який схвалили своїм вибором вже тисячі українців. У нашому сервісному центрі здійснюється заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 3 Pro на високому професійному рівні! Ми використовуємо тільки найкраще обладнання та отримуємо високу заводську якість. Деталі завжди є в наявності та готові до встановлення на ваш пристрій.

Заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 3 Pro займає 1-2 години, свій телефон ви можете не залишати надовго, а забрати його відразу після установки дисплея.

Вартість заміни дисплея Xiaomi Redmi Note 3 Pro подивитися на сторінці смартфона.

Також у нас є унікальна пропозиція для вас, яка допоможе значно заощадити кошти! Якщо після падіння ви розбили лише сенсорне скло (тачскрін), ми замінимо лише цю деталь, не змінюючи весь дисплейний модуль! Докладніше про такий вид ремонту можна переглянути в даної статті.

5 1 голос
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі