20.10.2015

Новини

Заміна скла (тачскріна) на Meizu M2 Note – відео огляд ремонту

Не поспішайте витрачати гроші та змінювати весь дисплей на своєму телефоні! Тільки в нашому сервісному центрі можлива заміна тачскріну Meizu M2 Note. Це не тільки економія вашого бюджету, а ще й можливість залишити на своєму смартфоні оригінальний LCD-дисплей!

Як зрозуміти, що мені потрібна заміна тачскріну Meizu M2 Note?

  • Після падіння/удару на вашому смартфоні з’явилася так звана павутинка або сіточка.
  • Дисплей не реагує на ваші дотики, тобто не працює сенсор.
  • Зображення, при цьому, залишилося не пошкодженим (без плям, смужок та зсувів).

Заміна тачскріна є складною роботою не тільки майстра, але й обладнання. Щоб встановити новий тачскрин – необхідно зняти старий, а в цьому і вся складність. Справа в тому, що при розшаруванні тачскріну від дисплея, LCD не завжди витримує і залишається непошкодженим. Але наша команда зуміла довести ризики у цій роботі до мінімальних, тому в 90% нам вдається замінити тачскрін без проблем. Але трапляються випадки, коли LCD-дисплей не витримує навантаження, у цій ситуації врятує лише заміна модуля.

У будь-якому випадку, наш клієнт залишиться задоволеним! Якщо замовити послугу заміна тачскріна Meizu M2 Note, ви заощаджуєте на ремонті в рази. А якщо дисплей на вашому смартфоні не витримав, не засмучуйтесь, вам просто встановлять дисплейний модуль. У будь-якому випадку, у вас є шанс заощадити і чому б цим не скористатися?

Всі послуги та ціни можна переглянути на сторінці Meizu M2 Note.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі