01.02.2017

Новини

Заміна скла тачскріна на Meizu M3 Note L681h – відео огляд ремонту

Сервісний центр M-FIX один з небагатьох, який пропонує заміну скла Meizu M3 Note L681h. Ми змінюємо окремо тачскрін, залишаючи вашу оригінальну матрицю. Ця послуга набагато складніша за звичайну заміну модульного дисплея і вимагає наявність у центрі не тільки досвідчених і старанних майстрів, а й спеціального дорогого обладнання. Не маючи певного досвіду та обладнання, багато майстерень та сервісних центрів не можуть запропонувати клієнту цю послугу, стверджуючи, що це просто “неможливо”. Це не правда! Заміна тачскрину окремо від матриці на Meizu M3 Note L681h можлива і ми готові надати вам цю послугу!

Як зрозуміти, що на вашому розбитому телефоні можна замінити тачскрін, не змінюючи повністю дисплейний модуль? Тачскрін – це верхнє скло з нанесеною на нього із внутрішньої сторони сенсорною плівкою. Ця деталь цілісна та розділити її неможливо. Тачскрін можна замінити, якщо на вашому пристрої пішли тріщини на склі, дисплей не реагує на торкання (або реагує, але це не важливо, адже все одно скло буде зрізане разом із сенсорною плівкою).

Головна вимога – матриця (те, що передає зображення) має бути без плям (смуга) і повністю передавати зображення.

заміна сенсора Meizu M3 Note L681h Meizu M3 Note L681h заміна тачскріну

При розшаруванні є можливість того, що матриця не витримає тиску і трісне, таку можливість не може виключити жоден сервісний центр. Гарантію на те, що матриця не пошкодиться дати неможливо, тому ми завжди попереджаємо клієнтів про ризики. Якщо матриця не витримала розшарування – доведеться змінювати весь дисплейний модуль. Клієнт оплачує лише одну послугу, заміну тачскрину або заміну модуля. Заміна тачскрину на Meizu M3 Note L681h у 90% проходить успішно, у 10% випадків матриця не витримує.

ремонт екрану Meizu M3 Note L681h Meizu M3 Note L681h

Після заміни тачскріну на Meizu M3 Note, пристрій працює також, як і раніше, немає жодних дефектів та несправностей. Не поспішайте витрачати свої кошти на ремонт, який можна зробити в рази дешевшим і отримати той самий результат!

заміна тачскрину Meizu M3 Note L681h Meizu M3 Note L681h ремонт дисплея

 

Весь перелік послуг та цін по ремонту Meizu M3 Note на сторінці смартфона.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі