20.12.2021

Новини

Заміна тачскріну (сенсорного скла) на Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Заміна тачскріну можлива за умови, що матриця не пошкоджена. Даний вид ремонту дозволяє значно заощадити і залишитися при цьому з оригінальним LCD-дисплеєм!

Раніше ми писали про те, що в нашому сервісному центрі можлива заміна дисплея на смартфоні Xiaomi Redmi Note 3 Pro. У цій статті ми розповімо про те, як можна економити свої кошти, користуючись нашими послугами.

Дисплей даного смартфона складається з матриці (LCD-дисплея) та тачскріну. Тачскрін – це верхнє скло на телефоні, яке найчастіше і страждає. На це скло нанесена сенсорна плівка, ці дві складові нероздільні. Тому коли б’ється скло, але на торкання дисплей все одно реагує – у будь-якому випадку змінюється тачскрін. Відокремити тачскрін від матриці дуже складно і ця процедура не завжди має успішне завершення. У 10% LCD-дисплей не витримує тиску та лопається або тріскається. У цій ситуації сервісний центр не відповідає за цілісність матриці, оскільки у цьому нічого не залежить від майстра. Якщо не вдається зробити заміну сенсора Xiaomi Redmi Note 3 – ми пропонуємо заміну дисплейного модуля.

Заміна тачскрину на Xiaomi Redmi Note 3 Pro виконується за кілька годин. Робота дуже складна і потребує граничної уваги. Для швидкого ремонту ми пропонуємо заміну дисплейного модуля, дана процедура займає 1-2 години і не несе жодних ризиків.

Вартість заміни тачскріну Xiaomi Redmi Note 3 Pro на сторінку смартфона.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі