Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Тайванські телефони Asus (до речі, для тих, хто не в курсі: у цій назві правильно наголошувати на останній склад, а не на перший) давно зарекомендували себе як надійні пристрої, що відрізняються високою якістю виготовлення, привабливим дизайном та надійністю. Однак під впливом зовнішніх факторів, апаратного або програмного збою смартфони Асус можуть вийти з ладу або не працювати належним чином. Для вирішення проблеми Вам достатньо лише звернутися до нашого сервісного центру MFIX, де досвідчені майстри професійно відремонтують Ваш смартфон Asus будь-якої моделі (навіть знятої з виробництва).

Який ремонт ми найчастіше виконуємо? В основному це заміна пошкоджених зарядних роз’ємів, які можуть бути пошкоджені при підключенні та відключенні зарядного кабелю, а також заміна розбитого скла дисплея, акумулятора, що сів, пошкодженого мікрофона або динаміка. Крім цього, власники мобільних телефонів Асус часто звертаються до нашої майстерні з проханням відновити функціональність електроніки після попадання води в корпус апарату, оновити програмне забезпечення, зняти блокування або допомогти вирішити інші проблеми.

Скільки коштує терміновий ремонт смартфонів Asus у Києві? Скористайтеся послугами майстерні MFIX не тільки безпечно, але й недорого. Ми використовуємо лише перевірені методи ремонту, маємо власну сервісну базу та необмежений доступ до запасних частин. Все це дозволяє нам працювати швидко та якісно, ​​виконуючи ремонт телефонів Асус будь-якого рівня складності на найвищому рівні! Наш сервіс смартфонів Asus готовий допомогти Вам у будь-якій ситуації!