Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Отримання раннього доступу до останніх оновлень ОС Android і чудовий UX-дизайн телефонів Pixel від компанії Google – ось головні причини, з яких мільйони людей віддають перевагу саме цим смартфонам. Google розробляє Android та випускає телефони Pixel. І коли з’являється чергове оновлення Андроїд (яке використовується на більшості апаратів інших брендів), то логічно, що власники смартфонів Гугл Піксель завжди отримують його першими. Android, що працює на телефоні Pixel, на думку більшості IT-експертів багато в чому перевершує iOS на iPhone.

Крім оновлень Андроїд та дизайну архітектурного програмного забезпечення, технологія камер Google – це ще одна перевага телефонів Піксель (навіть найдешевших моделей). На відміну від користувачів аналогічних пристроїв інших брендів, смартфони Pixel від Google дозволяють отримувати більше з меншими витратами. Але якими б хорошими ці апарати не були, все одно настає момент, коли потрібен терміновий ремонт телефону Google Піксель. Причин може бути безліч: пошкодження дисплея або роз’ємів, вихід з ладу динаміка, мікрофона або камери, попадання вологи всередину корпусу, старіння акумулятора, інші апаратні та програмні проблеми.

У сервісному центрі MFIX можна розраховувати на оперативне обслуговування від професіоналів, які мають величезний досвід з ремонту смартфонів Google Pixel. Вам не потрібно турбуватися про те, що після ремонту виникнуть складності – ми використовуємо найякісніші комплектуючі та суворо виконуємо всі рекомендації виробника, у нас є спеціальне обладнання та будь-які запчастини до телефонів Гугл Піксель. Після ремонту в сервісі Google Pixel Ваш смартфон працюватиме як новий!