Телефони Huawei
Пошук за моделлю гаджета
Не знайшли? спробуйте пошук
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Пошук

Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Так уже склалося, що багато наших співвітчизників точно не знають – як правильно вимовляти назву смартфонів Huawei своєю рідною мовою. Лінгвісти стверджують, що відповідно до правил лінгвістики та особливостей фонетики, це найменування слід вимовляти як «Уа-вей». Хоча нашій країні можна зустріти багато інших варіантів типу: Хуавей; Хюавей, Хуовей та інші подібні. Втім, головне – не в правильному виголошенні китайського найменування, а в тому, що телефони Huawei – одні з найпопулярніших у нас в Україні.

Адже будь-які моделі смартфонів Хуавей цілком доступні за ціною, і при цьому близькі до досконалості у плані поєднання стилю, функціональності та мобільності. Штучний інтелект, що є у мобільних телефонах Huawei, дозволяє користувачам без проблем віртуально спілкуватися зі своїми співрозмовниками в будь-яких форматах, отримувати чудові знімки за будь-яких умов, користуватися багатьма іншими досягненнями IT-технологій. Інтуїтивно зрозуміле керування камерою, можливість підключення до комп’ютера та акумулятор із тривалим терміном служби – це елементи, які є у кожному телефоні Хюавей.

На жаль, як і інші аналогічні пристрої раніше або пізніше смартфони Huawei можуть вийти з ладу або почати працювати зі збоями. Причин може бути безліч: від недбалого поводження та недотримання правил експлуатації до фізичного зносу окремих компонентів. У всіх таких випадках наш сервісний центр MFIX швидко та недорого здійснить терміновий ремонт телефону Хуавей незалежно від виду несправності. Ми також гарантуємо, що у нашому сервісі Huawei є всі необхідні деталі на місці, тому наші майстри можуть усунути переважну більшість поломок того ж дня!