Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Спочатку корпорація Lenovo займалася виробництвом персональних комп’ютерів та ноутбуків, але згодом розширила свою пропозицію, розпочавши випуск планшетів та мобільних телефонів. Смартфони Леново виглядають дуже стильно, їх комплектуючі відрізняються гідною якістю, а великий вибір моделей з різним функціоналом та технічними параметрами дає можливість кожній людині зробити найоптимальніший для себе вибір.

Це також підтримується конкурентоспроможною ціною та деякими додатковими зручностями, які є дуже важливими для багатьох користувачів. Одна з них – функція DUAL SIM, стандартна майже для всіх смартфонів Lenovo. Тим не менш, Ви повинні знати, що доступність додаткових можливостей також має певні наслідки. Одним з них є дещо вища схильність до відмови. Втім, можете бути спокійними. Мобільні телефони Леново мають відносно прості конструкції, що не дають великих проблем при ремонті.

Незалежно від того, чи пошкоджений дисплей, несправний динамік (мікрофон, камера, роз’єм, антена) або села батарея, терміновий ремонт смартфонів Lenovo у сервісному центрі M-FIX буде швидким і здебільшого обійдеться дешевше, ніж у аналогічних апаратів інших брендів. При зверненні до нас кожен замовник може розраховувати на безкоштовну діагностику несправності та професійний ремонт телефону Ленове. Приходьте до нас у майстерню в Києві або надішліть смартфон Новою Поштою! Сервіс телефонів Lenovo усуне будь-яку несправність швидко та недорого!