Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Смартфони LG донедавна були одні з найпопулярніших і купованих в Україні. Проте, на жаль, влітку 2021 року південнокорейська корпорація LG повністю припинила розробку та виробництво мобільної техніки, вирішивши зосередитись на інших напрямках, включаючи штучний інтелект, інтернет речей та технології для електромобілів. При цьому керівники корпорації запевнили власників телефонів LG, що збираються протягом тривалого часу забезпечувати сервісну підтримку і випускати апдейти програмного забезпечення для цих мобільників.

Слід зазначити, що смартфони LG відрізняються досить високою якістю. Найчастіше вони виходять з ладу з вини власників внаслідок недбалого поводження або порушення рекомендованих правил експлуатації, а також через природне зношування окремих компонентів (кнопки управління, динамік, мікрофон, роз’єми тощо). При будь-якій такій поломці терміновий ремонт телефонів LG у нашому сервісному центрі MFIX не становить особливих проблем. Неробочий дисплей, розбите скло, труднощі з роботою тачскрину, а також типові механічні пошкодження та програмні збої – це легко виправити!

Так що, якщо Ваш гаджет несправний – Вам нема про що турбуватися. Дуже ймовірно, що навіть найскладніший ремонт смартфона LG буде швидким та недорогим. Щоб дізнатися про це, відвідайте нашу майстерню або надішліть телефон нам за допомогою Нової Пошти. Ми проведемо безкоштовну діагностику на місці, оцінимо вартість ремонту та підтвердимо терміни його завершення. Весь ремонт телефонів LG здійснюється з використанням оригінальних або еквівалентних запчастин відповідно до технології виробника. Наш сервіс LG обов’язково допоможемо Вам!