Телефони Meizu
Пошук за моделлю гаджета
Не знайшли? спробуйте пошук
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Пошук

Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Meizu – китайський виробник смартфонів, який завоював популярність завдяки оптимальному співвідношенню роздрібної ціни та апаратної частини пристроїв. Окрім якісного складання та ретельного підбору комплектуючих, телефони Мейзу мають й інші переваги. Зокрема, це Flyme OS – оболонка для смартфонів, що представляє операційну систему Android, суттєво модифіковану компанією Meizu.

Ключові особливості Flyme – повністю перероблені програми, оптимізація продуктивності та зручність повсякденного використання. За свідченням більшості власників, телефони Мейзу практично ніколи не підгальмовують і не зависають. Однак, якими якісними та надійними вони не були б – все одно, настає такий момент, коли потрібний терміновий ремонт телефонів Meizu. Причин може бути безліч, але більшість, на жаль, вони так чи інакше пов’язані з порушенням правил експлуатації або недбалим поводженням з девайсом.

У наш сервісний центр MFIX найчастіше звертаються з приводу ремонту смартфона Мейзу після затоплення, падіння апарату з великої висоти, пошкодження роз’ємів, а також через непрацюючі динаміки та мікрофони, програмні збої, проблеми з акумулятором та інші всілякі несправності. Бажаємо Вас порадувати! У нас є все необхідне (включаючи оригінальні запчастини), щоб швидко та якісно відремонтувати Ваш смартфон Meizu, щоб з ним не сталося! Не сумнівайтеся, що наш сервіс Meizu допоможе Вам!