Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Американська компанія Motorola наприкінці минулого та початку цього століття була одним із лідерів на ринку телекомунікаційного обладнання. Однак із настанням кризових часів у своїй історії була поглинена китайською транснаціональною корпорацією Lenovo. В даний час під брендом Motorola випускається порівняно невелика кількість моделей смартфонів, при цьому чудові пропозиції є у ​​всіх бюджетних групах.

Незалежно від обраної моделі, мобільні телефони Моторола можуть похвалитися високою надійністю, стильним дизайном та гарною якістю виготовлення. Коли смартфон Motorola виходить з ладу, наш сервісний центр MFIX може усунути несправність швидко та без серйозних проблем. У нас на складі є достатня кількість оригінальних запчастин до мобільних телефонів Моторола, а ціна на них дуже помірна в порівнянні з аналогами багатьох інших брендів.

Найчастіше нашим майстрам доводиться виконувати терміновий ремонт смартфонів Motorola, який полягає в усуненні механічних несправностей та програмних збоїв після затоплення апаратів або їх падіння. Також у наш сервіс Motorola звертаються з проханням про заміну акумуляторних батарей та окремих компонентів (кнопки, динамік, мікрофон тощо). Практично завжди нам вдається повернути телефон до життя, допомагаючи йому відновити повну функціональність, що існувала до збою. Вартість ремонту телефону Моторола в нашій майстерні MFIX знаходиться на такому рівні, що робить його цілком економічно виправданим навіть у найскладніших випадках!