Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Колись бренд Nokia займав більшу частину вітчизняного ринку мобільних телефонів. Це змінилося з популяризацією смартфонів. Сьогодні мобільні телефони Nokia все ще мають шанувальників, але їх кількість поступово скорочується. Проте, експерти дуже позитивно оцінюють усі мобільники цієї марки, у тому числі найпростіші. Всі вони виглядають дуже стильно, зроблені дуже акуратно, з використанням високоякісних матеріалів та комплектуючих.

Тому легко зрозуміти прихильність багатьох людей до своєї надійної Nokia, чи то старенький мобільний телефон, чи сучасний смартфон. Якщо вони несправні, це можна легко виправити. Наш сервіс Nokia надає професійні консультації та комплексний ремонт телефонів даного бренду всіх моделей, включаючи зняті з виробництва. Ми спеціалізуємося на усуненні як механічних, так і програмних дефектів.

Найпоширеніша проблема, на яку можуть скаржитися користувачі смартфонів Nokia, це зниження продуктивності батареї. На зниження ефективності акумулятора може впливати вік, інтенсивне використання, часті випадки повної розрядки. Заміна старої батареї на нову, а також різних інших окремих компонентів телефонів Нокіа – найпопулярніші послуги наших майстрів. Крім того, дуже часто до нас звертаються із проханням виконати терміновий ремонт смартфона Nokia після його затоплення чи падіння зі значної висоти. Будьте певні: майстри сервісного центру MFIX зроблять все можливе, щоб Ваш телефон Nokia прослужив Вам ще багато років!