Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Смартфони OnePlus популярні в Україні. До речі, далеко не всі наші співвітчизники знають, як їх правильно називати. Серед варіантів: Ванплас, Уанплас, Онеплюс; але правильніше, все-таки: Ванплюс (принаймні так рекомендує Google). Але, звичайно, правильне прочитання назви – це не найголовніше. Основне, що варто відзначити: телефони OnePlus в порівнянні з аналогами інших брендів вирізняються дуже привабливими візуальними рішеннями, їх великою перевагою є чудовий дисплей, який радує всіх своїх власників.

Експерти сходяться на думці, що великий розмір екрану у поєднанні з високою роздільною здатністю – це щось особливе. Це враження посилює унікальний баланс кольорів і їхню насиченість, які можна побачити неозброєним оком у будь-який момент використання смартфона. Порівнявши технічні дані смартфонів Ванплюс з моделями інших виробників, можна знайти багато переваг: відмінний процесор, значний обсяг вбудованої пам’яті або чудова камера. Варто відзначити, що ремонт смартфонів OnePlus найчастіше пов’язаний з неакуратним поводженням або з порушенням правил експлуатації, а також природним зношуванням деталей.

Майстри нашого сервісного центру MFIX завжди готові швидко відновити телефон Онеплюс після затоплення, тривалого перебування під зливою, падіння з висоти та інших неприємних подій. Ми виконуємо діагностику та терміновий ремонт телефонів Ванплюс будь-якого рівня складності, при необхідності замінюємо будь-які їх компоненти, робимо перепрошивку та все інше, що тільки може знадобитися для відновлення цих чудових девайсів! Наш сервіс OnePlus порадує Вас як якістю ремонту, так і дуже скромними цінами!