Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Смартфони Oppo користуються великою популярністю не лише в Україні, а й у всьому світі. На думку експертів, головною перевагою цих девайсів є камери. Більше 10 років тому компанія Oppo вирішила особливу увагу приділяти розробці проривних рішень у галузі мобільної фотографії, саме її конструктори також відкрили еру селфі-фото. Крім того, телефони Оппо мають багато інших особливостей, на які варто звернути увагу.

Зокрема, це ColorOS – оверлей для системи Android. Незважаючи на багато додаткових функцій, він працює дуже ефективно. Також багатьох користувачів залучають розширені можливості телефонів Oppo, включаючи інтелектуального помічника, підвищення конфіденційності користувачів, захист від несанкціонованого доступу, наявність режимів, які мінімізують витрати батареї. Якщо потрібний терміновий ремонт смартфона Oppo, варто вибрати наш сервісний центр MFIX в Києві.

Ми виконуємо професійний ремонт телефонів Оппо будь-якої складності – від заміни акумуляторної батареї та різних окремих компонентів до усунення наслідків затоплення апарату або падіння його з висоти. Наш сервіс Oppo допомагає довести обладнання до відмінного технічного стану та дбає про те, щоб кожному замовнику було комфортно користуватися своїм смартфоном ще довгі роки. Можете не сумніватися: у нас є все необхідне, включаючи оригінальні високоякісні запчастини, для ремонту телефону Oppo будь-якої моделі!