Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Oukitel – китайський бренд смартфонів, дуже популярний у себе на батьківщині в Піднебесній, а останнім часом набирає популярності і в інших країнах, у тому числі й у нас в Україні. Це легко пояснюється тим, що в компанії Oukitel (вимовляється як Оукітел або Аукітел) прагнуть підтримувати високий рівень продуктивності та функціональності телефонів за мінімально можливою ціною виробництва. Це допомагає отримувати доступ до новітніх технологій тим користувачам, які не хочуть переплачувати за аналогічні аксесуари більш розкручених брендів.

Як показує досвід майстрів нашого сервісного центру MFIX, кількість відмов смартфонів Oukitel через заводський шлюб мінімальна. Переважна більшість причин ремонту телефонів Оукітел пов’язана з недбалою експлуатацією та механічними несправностями, такими як падіння апарату з більшої висоти, розбите скло, пошкоджений корпус, поломка роз’єму або іншого компонента, потрапляння рідини всередину корпусу.

Також власники смартфонів Oukitel часто звертаються до нас з приводу роботи акумулятора, ефективність якого знижується приблизно через два роки використання (власне, як і більшість аналогічних пристроїв інших марок). У нашому сервісі Oukitel ремонт телефонів будь-якої моделі даного бренду завжди виконується якісно та швидко, завдяки високій майстерності наших інженерів, а також наявності всього необхідного: від кращого професійного обладнання до всіх комплектуючих, які можуть знадобитися!