Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Бренд Realme задає нові тренди в IT-технологіях та підкорює світ інноваціями у сфері мобільної телефонії. Смартфони Realme, крім конкурентоспроможної ціни, відрізняються великою кількістю функцій, що полегшують повсякденне використання та забезпечують безліч можливостей, включаючи фотографування професійного рівня. Особливість даного бренду – незвичайний дизайн смартфонів у поєднанні з високою міцністю.

Мобільні телефони Реалмі відрізняються високою продуктивністю. Швидка та ефективна робота відбувається за рахунок процесорів з великою кількістю ядер. До речі, деякі моделі смартфонів Realme випускаються у захищеному виконанні (від попадання води та пилу) і навіть мають систему охолодження, що захищає процесор. Комплексний захист дозволяє користувачам використовувати таку мобільну техніку тривалий час, навіть в екстремальних умовах.

Терміновий ремонт телефонів Realme у нашому сервісному центрі MFIX зазвичай виконується після діагностики, в результаті якої виявляються всі наявні проблеми. Найчастіше до нас звертаються з приводу ремонту смартфона Реалмі після затоплення, падіння з висоти, сильного стискання в сумці або кишені, а також для заміни дисплея (екрана), шлейфу, динаміка, мікрофона, акумулятора, що сів, та інших окремих компонентів. Наш сервіс Realme поза конкуренцією у всіх відносинах!