Телефони Sony
Пошук за моделлю гаджета
Не знайшли? спробуйте пошук
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Пошук

Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Японська компанія Sony значно виділяється на тлі конкурентів, коли йдеться про стратегію дизайну та функціональність своїх смартфонів. Протягом багатьох років своєї діяльності вона робила вибір на користь традиційних перевірених часом моделей. Однак останніми роками цей підхід змінився: телефони Соні стали перевершувати моделі інших брендів як за безліччю технологічних рішень та функцій, так і за надійністю.

Проте, чим довше Ви користуєтеся телефоном Sony Xperia, тим вище ймовірність появи будь-яких збоїв у роботі або повного виходу з ладу. Це цілком природно: будь-яка високотехнологічна техніка – не вічна, раніше чи пізніше їй потрібний ремонт. Смартфон Соні Іксперіа у разі поломки фахівці нашого сервісного центру MFIX передусім продіагностують. Як правило, найскладніший ремонт Sony Xperia буває після його затоплення.

Всі випадки, коли клієнти звертаються до нас – до сервісу телефонів Соні, навіть неможливо перерахувати. Але найчастіше ремонт смартфонів Sony полягає у заміні дисплея, корпусу, кришки акумуляторного відсіку, шлейфу, конектора, слота для сім-карти, камери, мікрофона, динаміка та інших комплектуючих. Зазвичай таку заміну ми робимо протягом кількох десятків хвилин, завдяки тому, що на нашому складі є будь-які запчастини до смартфону Соні. Також ми виконуємо прошивку смартфона, розблокування екрану та робимо будь-який програмний ремонт. Немає такої поломки Sony Xperia, яку ми не могли б виправити!