Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Компанія Umidigi була заснована в 2012 році під трохи коротшою назвою – UMI. З самого початку своєї діяльності дана компанія орієнтується на випуск телефонів, які здатні конкурувати з дорожчими аналогічними моделями конкурентів, але за приблизно рівного функціоналу та можливостей обходяться покупцям значно дешевше. Наші співвітчизники зазвичай вимовляють назву цього бренду як «Юмідіджі», а також у скороченому варіанті – просто «Юмі».

Варто зазначити, що смартфони Umidigi, представлені на українському ринку, доступні як у преміальних версіях, так і в універсальній конфігурації, що гарантує стабільну та ефективну роботу за будь-яких умов. Клієнти можуть вибрати найбільш оптимальний для себе варіант із безлічі різних моделей, адаптованих до різних індивідуальних потреб та вимог. Що дуже важливо: всі смартфони Юмідіджі (навіть найбільш бюджетні) відрізняються досить міцними корпусами та якісними комплектуючими, якість збірки – теж на гарному рівні. Терміновий ремонт смартфона Umidigi будь-якої моделі у нашому сервісному центрі M-FIX зазвичай не становить особливих проблем.

Найчастіші причини ремонту телефону Юмідіджі: розбите скло, труднощі з роботою тачскріна, а також типові механічні пошкодження, такі як зламані роз’єми або несправний мікрофон, динамік, якийсь інший елемент. Дуже ймовірно, що ремонт смартфона Юмі буде швидким, простим та недорогим. Приходьте до нас у сервіс Umidigi або надсилайте Ваш телефон через Нову Пошту. До речі, для заміни ми використовуємо лише нові якісні оригінальні запчастини. Ви, напевно, будете задоволені!