Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Смартфони Vivo – це якісні та надійні гаджети, які можуть задовольнити очікування навіть найвибагливіших користувачів. Їхні розробники успішно реалізують принципи сучасного дизайнерського мислення, тому мобільні телефони Віво мають унікальний та стильний вигляд. Ці апарати – не лише тонкі, а й легкі, дуже зручні у користуванні. Однією з основних переваг смартфонів Vivo є довговічність акумуляторів. Великий екран і безліч різноманітних опцій програм робить телефон Vivo дуже функціональним та корисним пристроєм.

Якщо Ви хочете дізнатися, які послуги надає наш сервіс Vivo, пропонуємо Вам ознайомитись із переліком послуг з ремонту телефонів Віво, доступних для кожної моделі, на нашому сайті. Завдяки багаторічному досвіду співробітники сервісного центру MFIX зможуть легко усунути будь-який дефект, що з’явився на телефоні Vivo. Ми займаємося механічними пошкодженнями, такими як заміна дисплея, корпус смартфона, кришки акумуляторного відсіку або будь-якого іншого компонента. Крім того, ми можемо замінити роз’єм USB для заряджання, слот для SIM-карти або зняти блокування екрана.

Ми виконуємо також усунення таких несправностей як зламаний динамік, зумер та мікрофон. За потреби наші фахівці відремонтують залиті смартфони Віво, які вимагають ретельного очищення. Сервіс Vivo також вирішить проблеми, пов’язані із програмним забезпеченням або блокуванням телефону. Однак перед тим, як розпочати ремонт, рекомендуємо скористатися нашою безкоштовною діагностикою телефону, яка дозволить знайти причину неполадок та оцінити вартість ремонту. У будь-якому випадку ціна ремонту телефону Віво буде дуже помірною!