Не знайшли своєї моделі
чи потрібна консультація?
Залишіть свій номер
ми відповімо на всі ваші запитання.

Часто задавані питання
Скільки часу займе заміна
сенсорного скла?

За наявності скла/тачскріна на Вашу модель ремонт займе від 2 до 5 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є у наявності на складі.

Скільки часу займе заміна
дисплейного модуля ?

При наявності дисплейного модуля на Ваш планшет займе від 60 хвилин до 2 годин. Всі популярні запчастини та матеріали у нас завжди є в наявності на складі.сесуарів! Акція діє лише на території України!

Чи є гарантія на ремонт смартфонів
та гаджетів у сервісному центрі MFIX?

На всі послуги та запчастини сервісного центру MFIX надається гарантія від 1-го до 12-ти місяців. У нашому сервісному центрі професійне обладнання та кваліфіковані спеціалісти.

Що входить у вартість послуг?

У вартість послуг входить ціна на запчастини, матеріали та виконання робіт майстра. Немає жодних прихованих платежів та доплат. Ціна за ремонт може змінюватись лише при виявленні додаткових несправностей після діагностики, і вона обов'язково обмовляється з клієнтом

Чим наш сервіс відрізняється від
інших сервісних центрів?

Більшість сервісних центрів в Україні не мають професійного обладнання та кваліфікованих майстрів. Майже всі послуги не беруться за складний ремонт і не мають власний склад запасних частин. Ми особисто знаємо, хто займається ремонтом професійно, а хто збирає замовлення та передає гаджети на ремонт іншим сервісам. До речі, подивіться Ютуб-канали топових сервісних центрів і все стане ясно

Як відправити в наш сервіс пристрій
Новою Поштою?

У вашому місті, населеному пункті немає сервісного центру з ремонту та обслуговування мобільних гаджетів? Це не проблема! Ми приймаємо планшети на ремонт з усієї України за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта та Укрпошта. Для зручності ми записали відеоролик, де детально показано як відбувається ремонт мобільних пристроїв через пошту!

Смартфони ZTE мають чимало шанувальників України. Користувачів приваблює в них, перш за все, оптимальне поєднання помірної вартості та функціональності, наявність великої кількості різноманітних функцій, оригінальне дизайнерське виконання, а також можливість розширення пам’яті за допомогою спеціальних microSD різного об’єму або флешки. Майстри нашого сервісного центру MFIX мають багаторічний досвід ремонту смартфонів ZTE. Наш досвід та сучасне обладнання дозволяють нам оперативно діагностувати будь-які несправності та проводити професійний терміновий ремонт телефонів ЗТЕ.

Більшість несправностей усуваються нашими інженерами дома максимум за півгодини. Якщо проблема серйозніша – ми повідомимо Вам про це і призначимо дату, коли можна буде забрати відремонтоване обладнання (зазвичай це не більше, ніж два-три дні). У нашому сервісі ZTE ми завжди робимо справедливу оцінку, забезпечуємо комплексні дії та гнучкий підхід у всіх, навіть найскладніших ситуаціях. Адже як буває: навіть падіння з невеликої висоти може призвести до того, що екран трісне і почнуться програмні збої, що ускладнить використання пристрою.

Також дуже часто до нас звертаються через залити смартфон ЗТЕ водою. Найпоширеніша проблема – швидка розрядка батареї. У таких випадках ми пропонуємо встановити новий оригінальний акумулятор. Також часто потрібна заміна шлейфу, конектора, мікрофона, динаміка, антени та інших подібних компонентів. Усі ремонтні роботи виконуються швидко та професійно, а на заміну пропонуються лише високоякісні запчастини до телефону ZTE. Ми допоможемо Вам у будь-якому випадку!