УГОДА КОРИСТУВАЧА. ВИЗНАЧЕННЯ

1. MFIX (M-FIX або М-ФІКС) – компанія, що надає послуги з ремонту мобільної техніки та надає їх за допомогою сайту mfix.ua;
2. Послуга – виконання робіт з усунення несправності мобільного пристрою сервісним центром MFIX;
3. Відвідувач – особа, яка відвідала сайт mfix.ua;
4. Клієнт – Відвідувач, який скористався послугою сервісного центру MFIX.

ОПЛАТА

1. Оплачуючи Послугу, Відвідувач підтверджує, що він уважно прочитав цю Угоду, і текст Угоди їй зрозумілий.
2. Відвідувач здійснює оплату готівкою в сервісному центрі MFIX або шляхом переказу коштів на рахунок MFIX. Оплата здійснюється у національній валюті України – гривня.
3. Оплата Послуг здійснюється після їх виконання. Сплачені кошти Клієнтом за виконані послуги не повертаються.

ГАРАНТІЇ

Усі послуги MFIX надаються із гарантією. Ознайомитись з ними можна на сторінці «Гарантія». Сервісний центр MFIX не несе відповідальності за шкоду або збитки (як прямі, так і непрямі) або упущену вигоду, що виникла від використання або неправильного використання Послуг.

КЛІЄНТСЬКА ПІДТРИМКА

Підтримка поширюється на клієнтів, які скористалися послугами сервісного центру MFIX. СЦ MFIX не надає підтримки будь-яких сторонніх сервісних центрів та майстерень. MFIX не виконує жодних безкоштовних робіт для клієнтів. Крім швидкої діагностики – обговорюється окремо.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Залишаючи свої дані на сайті mfix.ua, шляхом заповнення полів контактної форми, Відвідувач:

1. підтверджує, що ці зазначені їм дані належать особисто йому;
2. підтверджує та визнає, що їм уважно прочитано цю Угоду, і текст Угоди їй зрозумілий;
3. дає згоду на обробку Сайтом персональних даних;
4. висловлює згоду з умовами обробки персональних даних.

Відвідувач дає свою згоду на опрацювання його персональних даних, а саме вчинення дій, передбачених Відомостями Верховної Ради України (ВВР), 2010, № 34, ст. 481 “Про захист персональних даних”, і підтверджує, що даючи таку згоду, він діє виключно за своєю волею. Ця згода Відвідувача відноситься до обробки наступних персональних даних:

– прізвища, імені, по батькові;
– контактний номер телефону;
– адреси електронної пошти (e-mail);
– посиланням на персональний сайт або соцмережі;
– ip-адрес.

Користувач надає MFIX право здійснювати такі дії (операції) з персональними даними: збирання та накопичення; зберігання протягом встановлених нормативними документами термінів зберігання звітності, але не менше ніж п’ять років, з моменту дати припинення користування послуг Користувачем; уточнення (оновлення, зміна); використання; знищення; знеособлення; передача на вимогу суду, у т.ч., третім особам, з дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. Зазначена згода діє безстроково з надання даних. Угода може бути відкликана Відвідувачем шляхом подання заяви власнику Сайту із зазначенням даних, визначених ст. 481 Закону “Про захист персональних даних”. Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснене шляхом надіслання Відвідувачем відповідного розпорядження у простій письмовій формі на адресу електронної пошти (e-mail): servicemfix@gmail.com.

Сайт має право вносити зміни до цієї Угоди. Нова редакція Угоди набирає чинності з її розміщення. Редакція Угоди, що діє, знаходиться на сторінці за адресою: mfix.ua/politika-konfidencijnosti