20.12.2021

Поради та рекомендаці

Чому не працює сенсор на телефоні: причини та способи їх вирішення

Сенсорний дисплей смартфона є його важливою частиною. Саме на екран виводиться вся візуальна інформація, через нього відбувається керування пристроєм. І тому, коли сенсор погано реагує на рухи користувача, або взагалі їх не сприймає, здається, що проти Вас налаштований весь всесвіт. Ярлики програм не натискаються, не вдається зайти в меню і сумне, не вдається відповісти на важливий дзвінок. Така проблема виникає не на рівному місці, у неї може бути дуже багато причин. І ми розповімо Вам, через що не працює сенсор на телефоні найчастіше. І де можна отримати допомогу, якщо з екраном смартфона справи дуже погані та влаштуванню терміново потрібен ремонт.

Головні 9 причин, чому не працює сенсор на телефоні та способи їх усунення

Сьогодні користувачеві пропонують десятки, якщо вже не сотні брендів смартфонів. Одні їх якісні, інші випускають продукцію з відверто бракованих комплектуючих. Одні користувачі здмухують зі свого смартфона порошинки, а інші тільки й того, що не забивають їм іржаві цвяхи на дачі. Всі ці фактори впливають на те, глючить сенсор телефону чи ні. Але для всіх брендів та користувачів, є ТОП-9 причин, з яких дисплей не відгукується на Ваші команди, оскільки хотілося. Ось ці проблеми та способи їх вирішення від майстрів M-FIX:

чому не працює сенсор на телефоні та способи їх усунення

  1. Брудний дисплей. Якщо не працює сенсор на телефоні, уважніше придивіться до його поверхні. Можливо, проблема полягає в тому, що екран забруднений, на ньому дуже багато жирних плям. Зазвичай така проблема вирішується використанням олеофобного покриття, яке захищає дисплей від жирних слідів. Але згодом таке покриття стирається, а брудне захисне скло значно гірше проводить сигнал від Ваших пальців до сенсорного модуля ніж чисте. Щоб вирішити цю проблему, протріть екран тканиною з мікрофібри. Можна додати невелику кількість поліролі для моніторів, але тільки у випадку, якщо олеофобне покриття вже стерте. Прочитайте 👆 поради від M-FIX: що руйнує дисплей смартфона і як його правильно чистити.
  2. Неправильно наклеєний шар захисту поверх дисплея. Між сенсором та його захисним склом повітряного прошарку немає взагалі, або його товщина вимірюється у мікронах. Якщо ж не працює сенсор на телефоні, то, можливо, причина полягає у неправильно наклеєному захисному склі. Якщо порушена технологія цього процесу, між дисплеєм і тачскрином утворюються повітряні кишені, якими сигнал від пальців слабкий чи взагалі проходить. Майстри M-FIX настійно рекомендують змінювати захисне скло тільки в пунктах обслуговування від компанії-виробника смартфона, або в надійних сервісних центрах із перевіреною репутацією. У таких СЦ, як наш M-FIX.
  3. Рідина потрапила всередину корпусу смартфона. Дуже часто не працює сенсор на телефоні після потрапляння води. Для цього користувачеві досить випадково втопити або намочити під дощем. Якщо Ви помітили, що після намокання дисплей гірше реагує на команди, одразу вимкніть телефон! Волога в поєднанні з електрикою викликає сильну корозію, яка швидко руйнує телефон зсередини. Після вимикання зніміть акумулятор і покладіть телефон у сухе і тепле місце. Нехай полежить пару днів і нормально висохне. Рекомендуємо до прочитання 👆 як дізнатися, що смартфон встиг поплавати у воді. Якщо ж телефон був утоплений у воді і пролежав у ній хоча б півхвилини, то краще несіть його до нас як мінімум на діагностику, а то й на ремонт. Дізнайтесь 👆 Що робити, якщо в телефон потрапила вода? Покрокова інструкція та рекомендації.
  4. Окислилися контакти на основній платі пристрою. Ця проблема є наслідком намокання телефону. Якщо він був погано просушений, то на контактах плати, акумулятора, шлейфу утворюється наліт з оксидів. Через них не працює сенсор на телефоні. Рішення проблема полягає 👆 у професійному чищенні контактів у сервісному центрі.
  5. Розбите захисне сенсорне скло. Ваш телефон упав і не працює сенсор? На захисному склі утворилася така “красива” але непрактична сіточка з тріщин? Через них сенсорний дисплейний модуль погано реагує на дотик користувача. Тут рішення лише одне – заміна сенсорного скла. І із цим рішенням не можна тягнути. Тріснуте скло не виконує своєї функції. Під корпус проникає волога та бруд. Також уламки скла трохи тиснуть на сенсор, а він негативно впливає на основну плату пристрою. Банально бите скло з часом зможе привести до поломок плати та виходу пристрою з ладу. Дізнайтесь 👆 чим відрізняється заміна скла від заміни дисплея.
  6. Сенсор має механічні пошкодження. Це означає, що розбився сам екран телефону і сенсор не працює. Якщо Ви бачите на дисплеї чорнильні плями, це саме той випадок. Дізнайтесь 👆 Що робити, якщо на екрані телефону з’явилися смуги , плями. Рішення одне – заміна дисплейного модуля на новий.
  7. Зламаний шлейф матриці сенсорного модуля. Якщо телефон упав і не працює сенсор, можливо, виникли проблеми зі шлейфом. Саме він з’єднує сенсорний модуль із основною платою пристрою. І від падіння він може зрушити на частку міліметра або відійти від плати. У такому разі керування смартфоном буде проблематичним або взагалі неможливим. Тут допоможе тільки розбирання телефону, його діагностика та перепаювання шлейфу. Взагалі проблеми з дисплеєм через шлейф часто виникають у будь-яких китайських реплік іменитих брендів. Для підробок використовуються дуже тонкі та ламкі шлейфи, які не витримують навіть стандартних навантажень.
  8. Різкий температурний перепад. Смартфони, як і вся сучасна електроніка, є чутливими до температурного режиму. Якщо у Вас не працює сенсор на телефоні після того, як ви зайшли з морозу в тепло, не турбуйтеся. Просто не чіпайте телефон хоча б 5 хвилин, нехай він нагріється до кімнатної температури. Або перезавантажте його, але це не найкраще рішення, коли можна лише почекати 5 хвилин. Дізнайтесь 👆 чому iPhone вимикається на холоді і що з цим робити.
  9. Проблеми з ПЗ. В цьому випадку допоможе скидання налаштувань до заводських, 👆 перевстановлення ПЗ, його оновлення від компанії-виробника.

Сервісний центр M-FIX: ми просто любимо робити ремонт сенсора на телефоні!

ремонт сенсора на телефоні

Екран Вашого смартфона постійно глючить, чи не відповідає на команди? І з кожним днем ​​ця проблема стає дедалі гіршою? Тоді несіть свій телефон до нас на огляд та ремонт. Майстри M-FIX розбираються в ремонт сенсора на телефоні від будь-якого виробника, будь то останній iPhone (прочитайте 👆 через що найчастіше проводиться ремонт Apple iPhone X – ТОП 10 причин) або бюджетний китаєць. Ми проведемо діагностику смартфона та оперативно усунемо всі виявлені поломки.

Відео як відбувається ремонт сенсора

Дивіться відео як відбувається заміна сенсора на смартфонах та планшетах на нашому каналі YouTube і не забудьте передплатити😉

Відео як відбувається ремонт сенсора

підпишись на youtube m-fixДля Вас ми приготували масу знижок за найпростіші дії, готові доставити відремонтовану техніку будь-яку точку України через Нову Пошту чи за допомогою кур’єра. Докладніша інформація доступна на сайті СЦ M-FIX та в чаті.

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments