12.11.2019

Поради та рекомендації

iPhone утопленник: як дізнатися, що смартфон встиг поплавати у воді

Є відданим фанатом ’’яблучних’’ гаджетів від  Apple? Але якось рука не піднімається віддати за нову модель її повну вартість? Тоді хорошим рішенням є покупка iPhone бу в інтернет-магазині. Або через дошку інтернет-оголошень, з рук у продавця з гарною репутацією. І останній варіант є найпопулярнішим в Україні. Але не всі продавці виявляються сумлінними. На перший погляд ви отримаєте потрібний Вам iPhone, який працює в штатному режимі. Але на насправді Ви отримали iPhoneутопленник! Чому не можна брати iPhone, у якого був контакт з водою? І за якими ознаками легко визначається ’’поплаваний яблукофон’’?

Чому не варто зв’язуватися з iPhone утоплеником

Всі без винятку виробники мобільних цифрових гаджетів запевняють нас у надійному захисті. Але реальний вологозахист зустрічається тільки у особливих смартфонів, створених спеціально для використання в екстремальних умовах. Звичайні телефони, і в тому числі iPhone, забезпечують деякий захист від удару, пилу і бризок. Від повноцінного занурення в воду навіть на кілька секунд надійного захисту у Apple немає. Про те, як визначити рівень захисту смартфона, прочитайте в нашій докладній статті.

Айфон у воді

Вода дуже швидко проникає через місця з’єднання елементів корпусу. Далі волога потрапляє на контакти шлейфів або зарядки, контактує з основною платою iPhone утопленика. Після цього, під впливом електричного струму і вологи змінюються фізичні властивості матеріалів, частина з яких дуже швидко окислюється. Це призводить до того, що поступово пропадає звук в динаміці, а мікрофон записує Вашу мову. Далі починає збоїти сенсорний блок, і iPhone утопленник стає некерованим. Якщо Вам ’’пощастить’’, то такі симптоми у смартфона виявляться відразу, і несумлінний продавець не ризикне його ’’штовхнути’’ Але дуже часто негативний вплив вологи проявляється через певний часовий період. І в такому разі, купуючи вживаний ’’яблокофон’’ з рук, ви можете нарватися на iPhone утопленник. Як швидко, на місці відрізнити нормальний iPhone бу від моделі, яка побувала під водою або контактувала з іншою рідиною?

Як розпізнати що раніше iPhone намок і може бути пошкоджений

Як розпізнати Айфон-«утопленник»

Перед тим, як оплатити свою бажану покупку, проявіть стриманість і уважно перевірте наступні елементи iPhone на справність:

 • Перш за все огляньте Lightning порт 30-піновий. Він використовується для зарядки iPhone, виконує роль USB-роз’єму. Якщо на  контактах помітні блідо-сірі, білі плями, це означає, що iPhoneутопленник, і на металевих елементах вже почався процес корозії.
 • Також в обов’язковому порядку перевірте як iPhone заряджається. Після підключення до мережі він повинен почати моментально заряджатися. Якщо ж доводиться крутити провід зарядки з сторони в сторону, це означає, що контакти роз’єму нікуди не годяться і можливо iPhone намок сильніше, ніж може витримати його корпус .
 • Зверніть увагу на динамік  мікрофон. Якщо ці елементи iPhone намокали, то вони не зможуть працювати в штатному режимі. Динамік хрипить, мікрофон записує звук з явними перешкодами.
 • Не буде зайвим подивитися і механічні клавіші. Ознаки впливу води на них виявити складно, а ось залишки всяких джемів, масел, рідкого бруду та іншого цілком.
 • Стан індикатора LCI. Liquid Contact Indicators є своєрідними фірмовими ’’буйками’’ від  Apple. По кольору завжди можна визначити, iPhone утопленник чи ні. У iPhone майже всіх моделей цей індикатор розташований в роз’єм для SIM-карт. В нормальному стані він має блідо-сірий колір і нічим не виділяється на тлі корпусу або внутрішньої начинки телефону. Але після контакту з водою він стає яскраво-червоним, і не помітити його досить складно. Індикатор LCI — найвірніший спосіб визначити iPhone намок чи ні. Для вас, ми підготували покрокову інструкцію та рекомендації що робити, якщо в телефон потрапила вода.

Сервісний центр M-FIX: якісний ремонт iPhone всіх моделей

Більшість уживаних Айфонів не мають гарантії, але ламаються вони так само, як і нові аналоги з тільки що надрукованим гарантійними талонами. Майстри з СЦ M-FIX у прямому сенсі спеціалізуються на ремонті iPhone та інший ’’яблучної’’ мобільної техніки. Вони з радістю поведуть для Вашого iPhone наступні лікувальні процедури:

 • Прошиють пристрій і повернуть йому працездатність.
 • Усунуть будь-які механічні пошкодження та замінять зламані корпусні деталі на нові та цілі.
 • Замінять дисплейний модуль та сенсорне скло.
 • Почистять мобільний телефон від бруду та налаштують його для якнайкращої роботи.
 • Просушать iPhoneутопленник, який поплавав не дуже давно і врятують його від розвитку корозійних процесів на платі.
 • Перепояють плату, якщо це потрібно.

Запрошуємо жителів Києва відвідати наш сервісний центр особисто або записатися через онлайн-форму і&nbsp ;отримати від 5% знижки на ремонт! Жителі інших міст України можуть надіслати зламані iPhone до нас на ремонт з Нової Пошти. Після реанімації Вашого смартфона, ми відправимо його Вам назад по Новій Пошті або доставимо прямо на будинок через кур’єрську службу.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі