13.01.2020

Поради та рекомендації

Як розблокувати телефон якщо забули пароль: основні способи для Android та iOS пристроїв

Системи безпеки на смартфонах ускладнюються з кожним днем. На перших моделях робився упор на просте блокування екрану, щоб випадково щось не натиснулося. Тепер розробники цих цифрових пристроїв роблять все можливе, щоб ефективно захистити Ваші персональні дані, фінансову та платіжну інформацію. Тепер для розблокування екрана потрібно ввести PIN-код, використовувати графічний ключ, здійснити певну дію, раніше задану власником смартфона. Але ці сучасні методи захисту іноді обертаються проти власника мобільного телефону. І виною всьому банальна людська забудькуватість. В інтернеті питання ”як розблокувати смартфон” є дуже популярним і часто задається. Тому майстри сервісного центру M-FIX підібрали для Вас найчастіші способи зняття блокування екрана мобільних телефонів на OS Android та iOS. Також ми розповімо Вам, де отримати кваліфіковану допомогу, якщо телефон не просто безнадійно заблокований, а зламався або почав жити своїм власним життям.

Як розблокувати Android смартфон: чотири основні способи✅

На кінець 2019 року Андроїд є найпопулярнішою ОС для мобільних телефонів, планшетів та навіть смарт-годин. Для неї створено безліч додатків, а сама OSка має відкритий вихідний код, що дозволяє робити її різні модифікації. Приблизно 60% усіх смартфонів у світі працюють саме на OS Android. Для захисту персональних даних на телефоні найчастіше використовуються PIN-код, графічний ключ, активується функція Smart Lock і Face ID на новітніх моделях. Ось 4 основні способи розблокувати Android смартфон, якщо Ви все ж таки забули інформацію, потрібну для активації екрана мобільного телефону:

розблокувати смартфон на Андроїд

 1. Зняття блокування за допомогою функції Smart Lock. Вона дозволяє підключати до телефону так званий “довірений” пристрій. Наприклад, у списку довірених є смарт-годинник або колонки, які підключаються через Bluetooth. Після такого підключення блокування на Android смартфоні автоматично знімається і стають доступними всі його функції. Не потрібно вводити успішно забуті пін-код або графічний ключ. Це найпростіший і найзручніший спосіб. Але для того, щоб мати можливість розблокувати Android смартфон у такий спосіб, потрібно заздалегідь налаштувати функцію Smart Lock.
 2. Обхід блокування через використання облікового запису Google. Відразу хочемо відзначити, що цей варіант розблокування працює тільки на OS Android 4.4 і більше ранніх версіях! Всі нові варіанти Android цей спосіб розблокування Android смартфона не підтримують через вразливість у системі захисту гаджета. Але оскільки дуже багато бюджетних смартфонів і особливо планшетів працюють на OS Android 4 різних версій, то цей спосіб досі залишається актуальним. Якщо Ви забули пароль від гаджета, введіть його 5 разів поспіль. Після п’ятої невдалої спроби з’явиться напис ”Забули пароль?”. Просто натисніть на неї і Вам запропонують відновити контроль над телефоном або планшетом через Ваш обліковий запис Google. Просто увійдіть у систему і введіть пароль на смартфон або планшет.
 3. Як розблокувати смартфон, якщо забув пароль за допомогою сервісів від компанії-виробника. На випадок, якщо Ви забули пароль, графічний ключ або не спрацьовує дактилоскопічний датчик, виробники телефонів створили сервіси, що страхують. На них є обліковий запис Вашого телефону або планшета з усіма важливими даними. Через такі послуги Ви завжди знайдете свій телефон у разі втрати або крадіжки. Також через них можна відновити і контроль над гаджетом, якщо забули пароль. Наприклад, для смартфонів від компанії Samsung діє сервіс Find My Mobile. Якщо телефон має обліковий запис на цьому сервісі, і він знаходиться онлайн, то через нього можна видалити будь-які паролі та графічні ключі з повним збереженням даних. Для нових моделей смартфонів від Samsung є можливість навіть змінити параметри роботи дактилоскопічного датчика.
 4. Як розблокувати Android смартфон за допомогою скидання налаштувань до заводського рівня. Це безвідмовний спосіб, але призводить до видалення всіх даних, що зберігалися на пристрої. Тому при кожній нагоді скидайте важливу інформацію на інший носій або копіюйте її в хмарне сховище. Щоб активувати скидання до заводських установок, перейдіть до меню керування телефоном. Для цього потрібно затиснути відповідну комбінацію таких клавіш як:
  • зменшення гучності + кнопка живлення;
  • збільшення гучності + кнопка живлення;
  • зменшення гучності + харчування + Home;
  • зменшення гучності + збільшення гучності + живлення.

  Тримайте комбінацію клавіш затиснутою протягом 10-15 секунд. Після цього на екран вискочить технічне меню, в якому потрібно натиснути на вкладку ”Recovery”. Далі натисніть Wipe Data/factory reset. Після цього всі Ваші налаштування вдадуться і Android смартфон розблокується.

☑ Ми писали раніше, як розблокувати обліковий запис Flyme, якщо втрачено пароль і заблоковано смартфон Meizu?

Як розблокувати iPhone: два основних способи✅

Компанія Apple приділяє значно більшу увагу захисту своїх гаджетів, ніж виробники пристроїв на OS Android. Тому розблокування смартфонів на iOS практично завжди призводить до повної втрати користувальницької інформації, яка не була скопійована в хмару або на інший пристрій. Також, якщо ви забули пароль від iPhone, то можливе лише скидання до заводських налаштувань. Як розблокувати iPhone? Ось два основні способи:

як розблокувати iPhone

 1. За допомогою сервісу iCloud. Цей ресурс дозволяє синхронізувати всі дані на телефоні зі сховищем від Apple, а вхід відбувається через облік Apple ID. Щоб розблокувати iPhone через iCloud, Вам знадобиться USB-кабель та комп’ютер, ноутбук, планшет або інший iPhone. Через сторонній гаджет заходьте у свій акаунт на iCloud, знаходите там облік свого смартфона і натискаєте ”стерти iPhone”. Усі паролі та графічні ключі на Вашому телефоні видаляються, як і вся інформація. Установки скидаються до заводських.
 2. За допомогою сервісу iTunes. Для цього Вам знадобиться встановлена ​​програма на ПК, синхронізована з iPhone. За допомогою iTunes Ви зможете відновити всю особисту інформацію, втрачену у процес розблокування iPhone. Для початку розблокування примусово перезапустіть ваш iPhone, коли він підключений до ПК. Після цього на ПК з’явиться діалогове вікно iTunes, в якому запропонують Вам почати процес відновлення смартфона. Щоб розблокувати iPhone, просто дотримуйтесь підказок iTunes.

Ми підготували для Вас 18 гарантовано робочих способів, як-от 18 гарантовано робочих способів, як продовжити час роботи iPhone 🔝

Сервісний центр M-FIX: швидкий та якісний ремонт iPhone та інших цифрових гаджетів по всій Україні

service image

Наш СЦ спеціалізується на відновленні будь-якої цифрової техніки, і особливо любить працювати з “яблучною” технікою від Apple. Наші майстри з радістю відремонтують зламаний iPhone, почистять його забруднення, оновлять програмне забезпечення, усунуть небажані програми тощо. Також ми завжди готові допомогти Вам із розблокуванням пристрою, якщо виникли проблеми. Ми з радістю беремо роботу з будь-якого міста України. Доставка здійснюється через Нову Пошту або кур’єрів. Детальніша інформація знаходиться на сайті СЦ M-FIX і за контактами, вказаними там же. Чи є термінові питання? Отримайте відповіді від наших співробітників в онлайн-чаті сайту.

Дізнайтеся як самостійно перевірити смартфон на віруси і видалити їх 🔎

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі