29.08.2018

Поради та рекомендації

Як розблокувати телефон Meizu? Видалити обліковий запис Flyme, зняти пароль з телефону

Деякі власники смартфонів Meizu стикаються з наступною проблемою: з метою захисту своїх даних вони реєструють обліковий запис Flyme, але через якийсь час забувають пароль для входу в нього. В результаті мобільний телефон Мейзу блокується, що приводить користувачів до справжнього ступору.

Справді, як потрапити до облікового запису Flyme, якщо користувач не знає пароля для входу? Добре відомо, що даний сервіс, призначений для забезпечення безпеки власників мобільних телефонів MEIZU, має багато корисних функцій. Зокрема, при втраті (крадіжці) смартфона забезпечується надійний захист особистих даних користувача та облікових записів пошти. До того ж, набагато полегшується пошук самого телефону і істотно підвищується шанс його знайти.

Цілком природно, що при цьому FLYME має цілу низку технічних особливостей, спрямованих, перш за все, на забезпечення підвищеної безпеки та виключення можливості для сторонніх осіб, розблокувати смартфон Мейзу.

meizu заблоковано

Як розблокувати обліковий запис FLYME, якщо втрачено пароль і заблоковано смартфон MEIZU?

Існує лише два варіанти: як можна розблокувати без пароля обліковий запис Flyme і, відповідно, телефон Meizu.

  1. Перший варіант підходить тільки для власників смартфонів Мейзу, які купили їх у офіційних представників цієї компанії-виробника у своїй країні (відповідно, в Україні, Росії, Білорусі тощо). Таким користувачам можна звернутися на техпідтримку компанії Meizu.
  2. В іншому випадку, залишається тільки можливість звернутися до сервісного центру, де є спеціальне обладнання (програматор певного типу) та необхідна актуальна програма для нього. Уточнимо: майстерень, які мають все необхідне для деблокування телефонів Мейзу, не так уже й багато.

Серед них – сервісний центр M-FIX у Києві. До речі, звернутися сюди можуть не лише кияни та гості української столиці, а й мешканці всіх інших міст, селищ України. Переслати телефон у ремонт для деблокування і отримати його назад із СЦ можна за допомогою відомої компанії «Нова Пошта».

Дізнатися вартість та терміни для розблокування смартфона Meizu

Як надіслати смартфон Meizu для розблокування Новою Поштою

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі