05.11.2019

Поради та рекомендації

Як самостійно відрізнити оригінальний акумулятор iPhone від копії чи підробки

Компанія Apple є одним із лідерів у сфері виробництва мобільних цифрових пристроїв – смартфонів, планшетів, ноутбуків, смарт-годин тощо. Їхня продукція користується величезною популярністю, а бренд давно вже асоціюється з успішним бізнесом та високим життєвим статусом. Тому багато користувачів електронними гаджетами прагнуть отримати “яблучну” техніку в свої руки. І деякі недобросовісні виробники цим активно користуються. Ви можете випадково купити копію того самого iPhone. Або в смартфоні частина деталей будуть репліками тієї чи іншої успішності виконання. Наприклад, на вигляд оригінальний акумулятор iPhone може виявитися китайською копією. І ймовірність такої події зростає, якщо телефон був куплений з рук, у кіоску а-ля “оригінальні аксесуари для Apple”, на ринку і т.д. У чому полягає небезпека використання підробленого акумулятора? Як відрізнити оригінальний акумулятор iPhone від репліки? І де можна отримати якісні послуги з ремонту Айфон за адекватною ціною?

Як різними методами відрізнити оригінальну батарею для iPhone від копії

З кожним роком підроблені аксесуари стають, спочатку, все менш відмінними від оригінальних виробів. Та й бувають ситуації, коли ”рідні” комплектуючі для iPhone та їх дешеві копії випускаються на тому самому заводі, буквально на сусідніх конвеєрах. Тому для недосвідченого користувача першою ознакою підтримки буде її погана робота. Якщо Ви помітили, що швидко сідає батарея на iPhone, це явна ознака неполадки або підробки. Також копія акумулятора сильно гріється і вимикається навіть тоді, коли на індикаторі відображається 10-25% заряду. Якщо Ви спостерігаєте всі ці початкові ознаки підробки, продовжіть візуальний огляд АКБ:

  • Насамперед зверніть увагу на написи на батареї. У оригінального акумулятора iPhone вони дуже чіткі. Якщо Ви бачите змащений шрифт, це явна ознака дуже дешевої підробки, яка в кращому випадку пропрацює місяць.
  • Якщо добре знаєте англійську, то вчитайтеся в текст на батареї. Хоча це виглядає смішно, але факт – на копіях батарей від Apple постійно виявляються банальні помилки орфографічні.
  • У оригінального акумулятора iPhone обов’язково є напис ”Made in Japan”. На репліках батареї цього напису немає. Швидше за все, замість неї буде набір китайських ієрогліфів.
  • Також, якщо Ви візьмете в руки батарею, і після цього на шкірі залишаться сліди бруду або фарби знайте — ви тримаєте в руках підроблений АКБ, який або просто помре через місяць або загориться прямо в смартфоні.

оригінальний акб iphone vs копія

Крім візуальних ознак, є і конструкційні особливості, за якими легко відрізняється оригінальна батарея для iPhone від копії:

  • Тільки натисніть на батарею пальцями. Чуєте хрускіт? Якщо так, то Ви тримаєте підробку. АКБ не загерметизований та небезпечний у використанні.
  • Також огляньте шлейф АКБ, який з’єднує її з основною платою iPhone. Якщо кабель дуже тонкий, занадто гнучкий, навіть здається ламким, то це явна ознака, що батарея є копією оригінального виробу від Apple.
  • У оригінального акумулятора iPhone конектор рівний, із золотистим або світло-коричневим відтінком. А у підробленої батареї конектор темний, його поверхня може бути подряпана.

Стан акумулятора iPhone: де переглянути детальну статистику

 Стан акумулятора iPhone

Починаючи з iOS 8, для iPhone доступна функція перегляду докладної статистики витрати енергії кожним окремим програмою. Цю статистику збирає спеціальний чіп у батареї. І цей чіп досить дорогий, тому виробники підроблених батарей для iPhone його не встановлюють для максимального здешевлення реплік. Відкрийте меню ”Основні”, а потім перейдіть до ”Статистика”. Потім натисніть ”Використання батареї”. У цьому розділі відображається докладна статистика в МА/год за кожною програмою. Якщо ж у Вас замість такого звіту порожнє вікно, або просто немає такого розділу, то батарея на Вашому iPhone підроблена. Дізнатися про те, як продовжити термін служби батареї Айфон можна у нашій статті – Як продовжити термін служби акумулятора iPhone – ТОП-11 порад від M-FIX.

Сервісний центр M-FIX: проведемо заміну АКБ iPhone, усунемо будь-які поломки на Вашому смартфоні

сервісний центр M-fix

Виберіть вашу модель смартфона та дізнайтесь вартість та терміни на заміну акумулятора.

Головна загроза використання підробленого акумулятора на iPhone, це його потенційно негативний вплив на інші системи смартфона. Перегрів батареї провокує і регулярне нагрівання основної плати пристрою. А це, у свою чергу, скорочує термін служби мобільного телефону. Тому якщо Вас не влаштовує стан батареї iPhone, то несіть смартфон до нас на діагностику! Наші майстри знайдуть причину несправності та оперативно запропонують Вам варіанти вирішення проблеми. Для цього Вам навіть необов’язково приїжджати до нас до Києва, СЦ M-Fix.
Запишіться на діагностику через онлайн-форму та отримайте 5% знижки на ремонт iPhone. А гаджет надіслати нам Новою Поштою. Після ремонту ми надішлемо його назад за тією ж Новою Поштою або через кур’єра доставимо Ваш відремонтований iPhone за будь-якою вказаною Вами адресою в Україні.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі