20.11.2022

Поради та рекомендації

Як вибрати Power Bank?

Сьогодні, як ніколи, актуальне це питання, адже практично кожен українець зіткнувся з гострою необхідністю купівлі Power Bank, але не знає, як правильно його вибрати. Ми поділимося з вами інформацією про те, які бувають повірки банки і на що варто звернути увагу при покупці.

Основними важливими критеріями вибору є:

  • Види та кількість роз’ємів
  • Ємність
  • Наявність швидкого заряджання

Рада #1
Перед покупкою Power Bank визначте, скільки пристроїв ви збираєтеся заряджати. Якщо це не один телефон, наприклад, а кілька – зверніть увагу на портативні батареї з кількома роз’ємами. У сучасних моделях їх може бути від 1 до 5, інколи ж і більше.

Також відразу необхідно визначитися з видами роз’ємів і їх силою струму. Ваш гаджет буде заряджатися швидше, якщо на виході буде 2 А, а не 1. Якщо портів у повірку банку кілька – сила струму буде розподілена на 1А і 2А.

Рада #2
Якщо ви цінуєте час і ваш смартфон підтримує функцію швидкого заряджання – купуйте Power Bank з функцією Quick Charge. Так ви зможете зарядити телефон у 2-3 рази швидше, ніж у разі звичайної зарядки.

Рада #3
Насправді це найважливіший пункт і перше питання, яке ви повинні поставити при покупці Power Bank: На скільки він мАг або іншими словами – Яка ємність?
Кількість mAh дає можливість зрозуміти, скільки ж разів ви зможете зарядити свій телефон або інший гаджет. Ось приклад, за яким можна розрахувати на скільки циклів заряду вистачить вашої портативної батареї:

10.000 mAh: (2500 mAh * 1,5) = 2,66

Де 10.000 mAh – ємність Power Bank
2500 мАч – середня ємність акумулятора у сучасних смартфонах

Разом: купуючи Power Bank на 10.000 мАг, ви зможете повністю зарядити ваш телефон 2,5 рази.

Ну і, звичайно, важливий критерій – це дизайн. Але тут все просто – вибір настільки різноманітний, що ви легко підберете собі Power Bank до смаку 😉

У магазині MFIX shop ви можете придбати Power Bank будь-якої ємності. Від 2500 mAh до 30-40 тисяч mAh.

Посилання в магазин – MFIX shop

5 2 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments