21.12.2021

Поради та рекомендації

Як встановити прошивку MIUI 10 – поради від M-FIX

На 2019 рік китайська компанія Xiaomi є одним з найбільших та найпопулярніших виробників смартфонів та інших мобільних цифрових пристроїв. Техніка від Сяомі поєднує в собі використання надійної та потужної електроніки, якісних сенсорних дисплеїв та ергономічного дизайну корпусу. Також, цей “китайський Apple” випускає для своїх гаджетів оболонку MIUI, що працює поверх стандартної OS Android. Ця прошивка Xiaomi відрізняється дуже широким функціоналом та високою продуктивністю. Оболонка MIUI має високий рівень стабільності роботи, оптимізує використання потужностей смартфона, прискорює його одночасно знижуючи рівень витрати заряду батареї гаджета.

Кожна стабільна прошивка Xiaomi постійно оновлюється розробниками та встановлюється на пристрій користувача. На даний момент використовується оболонка MIUI 10, яка без проблем встановлюється на всіх пристроях від Meizu. Отже, які існують види цієї прошивки та як зними правильно працювати? Як встановити прошивку MIUI 10 у різний спосіб, але з однаково успішним результатом? І де можна отримати професійну допомогу, якщо під час самостійного перепрошування телефону від Сяомі щось пішло не так?

Види прошивок Xiaomi та як між ними правильно перемикатися

Виды прошивок Xiaomi

Всі прошивки поділяються на дві групи:

  • Стабільна. Таке оновлення для оболонки MIUI добре опрацьоване та розраховане на максимально безпечне використання. Стабільна прошивка Xiaomi ретельно протестована, у ній дуже мало невеликих глюків і немає критичних помилок. Стабільні версії прошивки підходять для більшості користувачів без глибоких знань у сфері програмного забезпечення.
  • Developer-версія. Це щотижневе оновлення оболонки від Xiaomi часто виходить одночасно з оновленням OS Android. У таких прошивках постійно виправляються дрібні недоліки попередніх версій. Це підвищує ефективність смартфону, оптимізує його роботу. В той же час, девелоперська прошивка Xiaomi є потенційним джерелом як нових дрібних багів, так і критичних помилок, що руйнують гаджет.

Абсолютно природно, що Вам захочеться погратися зі своїм гаджетом, встановлюючи і пробуючи різні версії прошивок. Але, таким чином, Ви ризикуєте зробити зі свого смартфона красиву супермодну дощечку для нарізки овочів. Щоб цього не сталося, запам’ятайте прості правила переходу з однієї версії прошивки MIUI 10 на іншу:

  • Для переходу з однієї стабільної на іншу стабільну версію загальне скидання не виконується.
  • Переходячи зі стабільною на нову девелоперську версію прошивки, враховуйте, що в більшості випадків скидання не потрібне.
  • При зміні developer версії на стабільну прошивку, загальне скидання є обов’язковим.
  • Зміна однієї девелоперської оболонки на іншу щотижневу не вимагає скидання.

Як встановити прошивку MIUI 10: три робочі способи

Перепрошивка смартфона або іншого пристрою від Xiaomi може знадобитися в будь-якому місці і за різних умов. Тому передбачено 3 способи установки прошивки MIUI 10 власними силами:

  1. Режим OTA. Це найпростіший спосіб оновлення, який рекомендує використовувати виробник Xiaomi. У цьому режимі всі операції з встановлення нової версії оболонки MIUI 10 відбуваються автоматично або з мінімальною участю користувача. Щоб встановити прошивку MIUI 10 у режимі OTA, виконайте такі дії: зайдіть в меню ”Установки” і перейдіть до розділу ”Про телефон”. Там натисніть на ”Обновити систему” та перевірте наявність актуальних оновлень від Xiaomi. Після цього прошивка автоматично завантажиться на пристрій та встановиться. Перед цією процедурою рекомендуємо зарядити телефон.
  2. Самостійно через меню ”Оновити”. Як встановити прошивку на Xiaomi, якщо з якихось причин перший спосіб не підходить або просто недоступний? Для цього спочатку доведеться відвідати офіційний сайт Xiaomi, на якому зберігаються всі версії оболонок, що працюють, і MIUI 10 в тому числі. Завантажте потрібну вам версію. Рекомендуємо завантажувати прошивку, встановлену на більшості пристроїв Xiaomi, тобто. стабільну, а чи не девелоперську версію. Якщо файл інсталяції був завантажений на комп’ютер, то залийте його на смартфон. Після цього максимум зарядіть телефон і зайдіть в меню налаштувань. Далі, у вкладці ”Про телефон” знайдіть додаткове меню та виберіть у ньому завантажений файл для прошивки смартфона. Якщо таких файлів було завантажено кілька, то вкажіть потрібну версію. Після цього розпочнеться процес встановлення прошивки MIUI 10.
  3. За допомогою ПК, ноутбука. Після того, як потрібна версія MIUI 10 була завантажена на Ваш ПК, переведіть смартфон Xiaomi у режим Fastboot або Bootloader. Після цього запустіть спеціальну програму, через яку встановлюється прошивка MIUI 10. Якщо телефон працює на процесорі сімейства Qualcomm Snapdragon, потрібно використовувати Mi Flash або Fastboot. Якщо смартфон або інший пристрій сумісний з MIUI 10 оснащений чіпом від MTK (MediaTek), працюйте через SP Flash. Після запуску програми підключіть мобільний пристрій до комп’ютера або ноутбука. Далі, через прогу, що працює, вкажіть шлях до прошивки, до тієї папки, в якій вона лежить на комп’ютері. Після цього натисніть Refresh для виявлення смартфона та Flesh на його перепрошивки через програму, що працює.

Сервісний центр M-FIX: оперативно усуваємо проблеми через невдалу перепрошивку цифрових пристроїв у домашніх умовах

сервісний центр M-FIX

Встановлення нової оболонки MIUI 10 відбувається автоматично або мінімальною участю користувача. Завдяки цьому відсоток невдалих установок невеликий. Але він все ж таки є. А неправильно встановлена ​​прошивка MIUI 10 може зробити гаджет повністю неробочим. І в такому разі смартфон чи планшет врятують лише кваліфіковані спеціалісти! Саме такі техніки працюють у нашому сервісному центрі. Ми завжди раді допомогти Вам не тільки з усуненням несправностей, але і з перепрошивкою телефону або планшета. Щоб потрапити до нас на “прийом”, просто зайдіть в один із наших СЦ. Далеко живете чи просто немає вільного часу? Тоді запишіться на ремонт через онлайн форму, а гаджет дошліть до нас через Нову Пошту. І слідкуйте за прогресом його ремонту також у режимі онлайн. Всі питання щодо наших послуг сміливо ставте за контактами, вказаними на сайті сервісного центру.

5 1 голос
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі