29.10.2019

Поради та рекомендації

Loop Disease: критична проблема з динаміком iPhone 7, та її наслідки

Якщо раніше подвиги відбувалися заради доблесті та уваги чарівних жінок, то тепер вони здійснюються заради володіння новим iPhone. І це не дивно. За брендом Apple та його продукцією міцно закріпилася репутація високої якості, надійності, ефективності та головне, статусності. Користувачі електронними гаджетами із затаєним диханням чекають на кожну щорічну презентацію Apple. Так було й у 2016 році, коли представили новий на той час iPhone 7. Пік продажу цього мобільного телефону припав на кінець 2017-го, початок 2018-го років. І саме тоді виявилася велика партія цих легендарних смартфонів. Була виявлена ​​критична поломкаiPhone 7, що починається з простого хрипіння динаміка і закінчується повним виходом смартфона з ладу. Серед англомовних користувачів ця несправність отримала назву ”Loop Disease”. Отже, які основні ознаки цієї поломки? Чому вона з’явилася і як самостійно хоча б на якийсь час повернути своєму iPhone 7 працездатність? І де відремонтувати свій яблукофон?

Основні ознаки поломки iPhone 7 ”Loop Disease”

Причин збоїв роботи смартфона безліч, від шкідливого докладання до банально запала механічної кнопки на корпусі. Тому якщо на Вашому iPhone 7 почав хрипіти динамік, не панікуйте, можливо, він просто забруднився і його потрібно прочистити від пилу. Але, якщо Ви регулярно спостерігаєте комплекс з наступних “симптомів”, це означає, що Ваш iPhone 7 “підхопив” loop disease:

 • Спостерігається проблема з динаміком iPhone 7. Він періодично хрипить, іноді взагалі повністю пропадає звук, і Ви не чуєте свого співрозмовника. Також скаче рівень відтворення аудіосигналу.
 • Далі виникають проблеми з мікрофоном. Вже Ваш співрозмовник не чує звуку, оскільки мікрофон повністю деактивується. Проблеми з мікрофоном iPhone 7 з періодичних стають регулярними.
 • Відмовляє голосовий помічник Siri. Паралельно стає недоступним функціонал голосових записок.
 • Через якийсь час iPhone 7 починає ”дико гальмувати”. Спостерігаються постійні фризи, погано працюють навіть самі базові програми, не кажучи про ресурсомісткі програми.
 • З часом ситуація ще більше погіршується і iPhone 7 починає самостійно перезавантажуватися по кілька разів на день. Хоча за секунду до навантаження він працює в абсолютно нормальному режимі.

 • І в ліжковому підсумку, невелика поломка iPhone 7 виливається в те, що під час чергового спонтанного перезавантаження смартфон не може вийти з неї. OS просто не запускається. Смартфон стає повністю непрацездатним.

Чому виникає поломка iPhone 7 ”Loop Disease”

iPhone 7

Після виявлення користувачами цього неприємного “бага” у iPhone 7, представники Apple люто заперечували саму можливість масового шлюбу своїх виробів. Спершу. Але після трьох судових позовів у свій бік вони змінили думку і навіть відкрили лінію тимчасового гарантійного ремонту iPhone 7 з loop disease. Також у процесі огляду бракованих iPhone 7 виявились і причини виникнення цієї несправності:

 • Все починається з того, що ”алюмінієвий” корпус зроблений з ноунейм сплаву, який прогинається навіть від слабкого натискання.
 • Згодом корпус деформується і тисне на аудіоконтроллер. Через це збоять усі функції, пов’язані зі звуком.
 • Аудіоконтроллер, у свою чергу, приєднаний до основної плати iPhone 7 і починає так само на неї тиснути. Проста на перший погляд поломка iPhone 7 перетворюється на комусь глобальних неполадок.
 • Плата починає знизу тиснути на сенсорний блок пристрою. Між комплектуючими руйнується пайка та iPhone 7 перестає запускатися. Адже все починається з простого хрипу динаміка смартфона.

Що робити, якщо поломка iPhone 7 призвела до циклічного зависання при перезавантаженні

Ваш iPhone 7 знову “впав” в спонтанне перезавантаження і не закінчує її. Спробуйте усунути цю проблему самостійно, дотримуючись цих порад від майстрів сервісного центру M-FIX:

 • Запустіть процедуру примусового перезапуску. Одночасно затисніть кнопки живлення та зменшення гучності. Тримайте їх у такому положенні щонайменше 20 секунд. Після цього iPhone 7 почне перевантажуватися.
 • Оновіть iOS. Все ж таки зберігається ймовірність, що поломка iPhone 7 спровокована застарілим ПЗ, а не ”loop disease”. Зайдіть до Налаштування, перейдіть у вкладку Загальні, потім у Оновлення та виберіть запропонований варіант. Або зробіть це за допомогою ПК або ноутбука через iTunes.
 • Про всяк випадок перегляньте дані в розділі Analytics. Там відображаються дані по кожному встановленому на iPhone 7 додатку. Можливо, якийсь із них провокує неполадки на смартфоні.

Сервісний Центр M-FIX: знайдемо вирішення проблем з динаміком iPhone 7 під час розмови, та усунемо їх

 сервісний центр M-FIX

Проблема хриплячого динаміка на iPhone 7 з часом вилилася в повну відмову пристрою нормально завантажуватися і працювати? Тоді після тимчасової реанімації смартфона власними силами несіть його до нас! Наші фахівці ретельно оглянуть ”яблукофон” і знайдуть усі вузли, пошкоджені через ”loop disease”. Гарантійне обслуговування з цієї проблеми Apple згорнула ще у 2018 році, та й ремонт у нас просто зручніший. Для мешканців Києва є зручна послуга – записатися на ремонт Apple iPhone онлайн та отримати гарантовану знижку. Якщо ви не проживаєте в Києві, сміливо записуйтесь до нас на прийом через онлайн форму на сайті СЦ M-FIX і надсилайте iPhone 7 Новою Поштою. Після ремонту гаджета ми надішлемо Вам його назад тією ж Новою Поштою, або взагалі кур’єрською доставкою. Також отримайте у нас знижку в 5% на обслуговування, та беріть участь в інших наших акціях. Вся докладна інформація доступна на нашому сайті та за вказаними на ньому контактами.

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments