02.07.2019

Поради та рекомендації

Не працює кнопка Home на телефоні Meizu. Основні причини та як, де їх вирішити

Китайська компанія Meizu є одним із світових лідерів у виробництві смартфонів. Їхні мобільні телефони завоювали велику популярність завдяки доступній вартості, багатому функціоналу, ергономічному дизайну та широкому асортименту програмного забезпечення для OS Android. Але навіть у таких хороших цифрових гаджетів є свої невеликі, але іноді просто недоліки. Багато власників цих китайських смартфонів стикалися з проблемою, коли не працює кнопка Meizu — механічна Home або сенсор mTouch. Ця на перший погляд невелика проблемка торкнулася практично всіх телефонів моделей M3 Note, M5, M6, M6S, Pro7, U10. Згодом механічна кнопка або сенсор перестають працювати та відповідати на дії власника, а використання смартфона ставати не таким комфортним як раніше. Чому саме перестають працювати ці елементи управління? Як їх виправити самостійно? І де отримати професійну допомогу у разі серйозної поломки, яку неможливо усунути вдома на колінах?

Чому на Meizu кнопка не працює додому? Механічні причини

Абсолютно всі механізми, елементи конструкції, деталі мають свій робочий термін, після якого вони ламаються, виходять із ладу. Це стосується і електроніки смартфона, особливо якщо це бюджетна модель. Механічна поломка кнопки Home на смартфонах Meizu є найпоширенішою. Але в неї бувають різні причини виникнення:

 • Попадання вологи, скупчення конденсату. Якщо ваш телефон не відноситься до категорії вологонепроникних і намок під дощем, або впав у калюжу, чекайте лиха. Волога чи конденсат дуже згубно впливають на електроніку смартфона. Під дією електричного струму починається прискорене окиснення елементів мобільного телефону. Саме після намокання найчастіше не працює кнопка Home на Meizu. Щоб уникнути сильного окислення гаджета та повної його поломки, вимкніть його відразу ж після намокання.
 • Ушкодження від удару. Всі виробники смартфонів ”гарантують” покупцям своєї техніки їх граничну ударостійкість. Але на практиці всі телефони досить легко ламаються від сильнішого удару від падіння на підлогу з того ж столу. І кнопка ”Додому” на телефонах від Мейзу є одним із найтендітніших елементів.
 • Регулярна сильна механічна дія. Кнопка з часом зламається або почне сильно заїдати, якщо ви на неї постійно сильно натискаєте. Тут може допомогти банальне чищення корпусу. В іншому випадку заміна модуля кнопки на новий.
 • Несправність конектора сенсорного елемента. Чи стикалися з такою проблемою, коли на Meizu M3 не працює кнопка Home? Так ось, часто вона виникає через те, що відійшов конектор шлейфу смартфона. Це найпростіша проблема, яка легко вирішується. Просто зніміть задню панель корпусу мобільного телефону, і перевірте, наскільки щільно конектор ”сидить” у шлейфі. Якщо він люфтит, не щільно зафіксований, поправте його вручну.

Найбільш оптимальним рішенням всіх механічних проблем, через які на Meizu не працює кнопка ”Додому”, є повна заміна модуля цієї кнопки. Це можна зробити самостійно, купивши нову деталь через інтернет на тому ж Аліекспресі. Найбільш поширеними кнопками є модулі VF SF і VGS. Перший дешево коштує та його досить просто знайти в інтернет-магазинах. Але в кращому випадку його вистачить кілька місяців нормальної роботи кнопки Home на Meizu. Другий модуль – VGS, коштує дорожче, але й термін його активного використання значно довший. Особливо тішить наявність гумової спідниці ущільнювача. Вона захищає кнопку від зайвого люфту та попадання під корпус телефону різних зовнішніх забруднювачів. Інструкцію із заміни кнопки Home можна знайти на YouTube. Але, якщо ви рідко займаєтеся ремонтом електроніки, рекомендуємо вам все ж таки звернутися в профільний сервісний центр. Виберіть у переліку вашу модель телефону Meizu та надішліть заявку на ремонт кнопки Home.

кнопка Home Meizu

Не працює сенсорна кнопка Meizu — системні помилки та методи їх виправлення

Взагалі, якщо не працює механічна кнопка Home, то можна обійтися і віртуальним емулятором mTouch. У меню установок телефону встановіть жест, який активуватиме функціонал кнопки, що не працює. Або просто скористайтесь віджетом Smart Touch. Але що робити, якщо не працює саме той віртуальний емулятор mTouch? Адже без нього, та й ще зі зламаною кнопкою Home, смартфон Meizu стає, м’яко кажучи, не дуже зручним у використанні. Є три способи вирішення цієї проблеми:

 1. Налагодження сенсора через інженерне меню телефону. Таке переналаштування сенсорної кнопки доступне на гаджетах з процесором від MTK, Qualcomm, Exynos. Для першого процесора є спеціальне інженерне меню, решта потребує встановлення додаткового налагоджувального програмного забезпечення. Проблема вирішується за допомогою запуску спеціальних тестів та в налаштуваннях програмного меню. Якщо ви мало працювали з апаратними налаштуваннями складної обчислювальної техніки, ми не рекомендуємо вам налагоджувати смартфон через інженерне меню самостійно.
 2. Скидання налаштувань до заводських. Якщо не працює сенсорна кнопка Meizu, дієвим вирішенням цієї проблеми є скидання налаштувань ”в нуль”. Але пам’ятайте, що при поверненні початкових установок телефону стирається вся інформація користувача. Тому збережіть важливі файли на іншому носії або у хмарі.
 3. Перепрошивка смартфона. Це найбільш складний та кардинальний спосіб вирішення проблеми з непрацюючим сенсором на смартфонах від Meizu. Телефон отримує зовсім іншу, нову програмну оболонку. Ми не рекомендуємо робити це у домашніх умовах! Найменша неправильна дія, і ваш улюблений смартфон з гарною камерою, швидкою оперативною пам’яттю та потужним багатоядерним процесором перетворитися на ”високотехнологічну цеглу”, вантажило або підставку по чашку з кавою.

не працює кнопка додому

Сервісний центр M-FIX: вирішимо будь-які проблеми вашого смартфона Meizu

На вашому Meizu не працює кнопка ”Додому”, і жодні самостійні дії не дають бажаного результату? Тоді вам терміново потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів! Цю допомогу ви завжди знайдете у нашому сервісному центрі M-FIX. Ми маємо великий досвід роботи з гаджетами від компанії Meizu і вирішуємо ваші проблеми з максимально можливою швидкістю:

 • Почистимо та просушимо ваш смартфон.
 • Самі підберемо та купимо кращі корпусні та інші деталі, потрібні для якісної заміни механічного модуля кнопки Home.
 • Перевіримо шлейф та конектор дисплея, тачскріна.
 • Попрацюємо над платою, елементи якої окислилися через вплив вологи та конденсату.
 • Усунем будь-які механічні пошкодження.
 • У найважчому випадку пройдемо ваш мобільний телефон, і зробимо його ще краще, ніж раніше.

Бажаєте знати більше? За додатковою інформацією звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.

Вирішити проблему з кнопкою назад (клавіша додому) на Meizu

Ми знаємо 100% рішення, як вирішити проблему із сенсорною кнопкою Home на смартфонах Meizu. Надішліть заявку на зворотний дзвінок або напишіть у чаті і ми Вас безкоштовно проконсультуємо та допоможемо вирішити проблему!

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі