13.02.2020

Поради та рекомендації

Падіння смартфона з висоти: негативні наслідки та як від них захиститися

Смартфон, як і будь-яка інша електроніка, є дуже крихким і складним пристроєм. Ультратонкий корпус не має запасу міцності. У тому ж випадку, коли корпус виконаний з металів або ударостійкого пластику, він все одно не гасить силу удару. Тому більшість смартфонів може вийти з ладу навіть від падіння з висоти половини людського зростання. Майстри сервісного центру M-FIX чудово знають, що ремонт смартфона після падіння відбувається значно частіше, ніж з інших причин. Які проблеми виникають через удар телефону про тверду поверхню через його падіння? Як можна пом’якшити, або повністю усунути негативні наслідки від “вільного польоту” смартфона з Ваших рук до найближчого столу чи статі? І де Вам завжди допоможуть, якщо телефон все ж таки впав і зламався?

Що може статися після падіння смартфона навіть із метрової висоти

Виробники мобільних телефонів постійно змагаються між собою у тому, хто ж із них зробить найтонший, міцний, стильний та довговічний корпус для свого виробу. Але всі вони забувають про одне. Навіть найнадійніший і якісніший матеріал, якщо він твердий, зовсім не гасить силу удару. Дізнайтесь як визначити рівень захисту смартфона: корисна інформація та поради від професіоналів. Тому, падіння телефону та сильний удар об тверду поверхню у будь-якому випадку викликають появу неполадок. Найчастіше ушкоджуються такі елементи смартфона:

Що може статися після падіння смартфона

  • Корпус. На ньому з’являються подряпини, сколи та повноцінні тріщини, якщо використовувався неякісний матеріал. Тріснутий корпус бажано замінити якнайшвидше, тому що через нього в телефон потрапляє додаткове забруднення, волога, конденсат. А це, своєю чергою, сильно скоротить час експлуатації смартфона.
  • Сенсорне скло. Майже половина випадків ремонту смартфона після падіння полягає саме у заміні тачскріну. Це захисне сенсорне скло прикриває собою сенсорний модуль і приймає на себе левову частку сили удару від будь-якого падіння. Через сильний удар від падіння скло тріскається і його замінюють на нове. Думаєте на якийсь час залишити бите скло? Вам не заважають тріщини, а телефон працює нормально? Це не на довго. Біте скло тисне на екран. А екран тисне на плату, через що в смартфоні запускається процес виходу з ладу. Пам’ятайте, ремонт смартфону після падіння у вигляді заміни скла набагато дешевше, ніж перепаювання плати, контактів та шлейфів. Дізнайтесь чим відрізняється заміна скла від заміни дисплея?
  • Сенсорний дисплей. Навіть загартоване скло не завжди повністю захищає дисплей від сильного удару. У такому разі, на екрані смартфона з’являються не тільки тріщини, а й чорні ляпки, за якими не видно зображення. Дізнайтесь Що робити, якщо на екрані телефону з’явилися смуги , плями? Також сенсорний модуль перестає реагувати на дії користувача. В такому випадку, якщо смартфон впав і не вмикається, то допоможе тільки повна заміна сенсорного дисплея, що зламався.
  • Шлейф плати. Через популярність ультратонкого дизайну, шлейфи в пристроях робляться також тонкими і крихкими. Вони легко переламуються і легко відходять від контактів через сильний удар або тиск на корпус. У такому випадку, щоб усунути несправність, потрібно розібрати телефон та оглянути місця з’єднання шлейфів, елементів і смартфона, та основної плати.
  • Контакти та основна плата гаджета. Після падіння смартфон не вмикається? Це головна ознака серйозних порушень у роботі внутрішньої начинки пристрою. Найчастіше через удар тріскається пайка контактів на платі, в області конекторів або шлейфу. Через це не проходить сигнал від елементів керування, не надходить струм від акумуляторної батареї тощо. Тут допоможе лише капітальний ремонт із залученням кваліфікованих майстрів.

Як захистити смартфон від падіння: чотири найкращі захисні аксесуари

Щоб мобільний телефон залишився цілим і в робочому стані після падіння, потрібно пом’якшити силу удару від цього падіння. Це можна зробити за допомогою цих чотирьох аксесуарів для смартфонів:

Як захистити смартфон від падіння

  1. Силіконовий чохол. Прозорий або розфарбований чохол закриває телефон з усіх боків. М’який матеріал непогано гасить силу удару. Принаймні падіння смартфона з невеликої висоти не розіб’є захисне скло, дисплей або пластиковий корпус бюджетного мобільного телефону з ультратонким дизайном.
  2. Пластиковий чохол. З таким захистом падіння смартфона не викличе поява сколів, тріщин та механічних поломок корпусу, захисного скла та сенсорного дисплея. Але пластик не має властивостей, що амортизують. Тому вся вібрація від удару все одно передається на електронне начиння смартфона. Може постраждати електроніка, шлейфи, паяння.
  3. Бампер. Використовується для захисту тонких боковин смартфона. Добре гасить удар, але абсолютно не захищає екран телефону та його задню панель, під якою розміщується акумуляторна батарея.
  4. Кільце-тримач. Цей пристрій мало відомий в Україні, хоча дуже добре захищає смартфон від падіння. Телефони просто ”люблять” вислизати з рук у громадському транспорті, на вулиці прямо в калюжу, на сходовому майданчику і т.д. Кільце кріпиться на задній кришці і в нього простягається палець. У такий нехитрий спосіб падіння смартфона стає практично неможливим.

Де роблять гарний ремонт смартфона після падіння навіть без гарантії

smartphone image

Сервісний центр M-FIX – це поєднання майстрів з ремонту сучасної електроніки. Ми живемо тим, що ремонтуємо пристрої, що вийшли з ладу, і повертаємо їх користувачам у повністю робочому стані. Тому ремонт смартфона після падіння давно вже стала для нас рутинною та добре налагодженою процедурою. Ми реанімуємо гаджети від будь-якого виробника, використовуючи при цьому тільки якісні комплектуючі. Для Вас СЦ M-FIX приготував різні бонуси та знижки, забезпечив надійну доставку техніки по всій Україні. Також ми пропонуємо співпраця представникам бізнесу. Надсилайте нам оптові партії бракованої продукції і сміливо продавайте її у своєму інтернет-магазині після нашого ремонту. Бажаєте знати більше? Всі подробиці щодо контактів, вказаних на сайті.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі