08.08.2018

Поради та рекомендації

Ремонт Power Bank (зовнішнього акумулятора) самостійно або звернутися до сервісного центру

Зовнішній акумулятор для мобільних гаджетів, як і будь-яка інша техніка, може вийти з ладу. Чи варто ремонтувати повербанк, чи він не підлягає ремонту? Так, варто, але тільки якщо Ви власник оригінального зовнішнього зарядного пристрою. Якщо ж Ви свого часу погналися за уявною дешевизною, і придбали репліку, то у разі поломки її краще викинути і купити собі новий якісний повербанк.

Самостійний ремонт повербанку

Чи можна самостійно відремонтувати зовнішній акумулятор? Так, самому відремонтувати повербанк можна. Тільки для цього потрібний відповідний досвід, діагностичне обладнання та спеціальні професійні інструменти. Якщо у Вас нічого цього немає, краще за ремонт зарядного зовнішнього пристрою не беріться. Будь-які спроби недосвідченої людини, яка не має спеціального обладнання, зробити ремонт повербанку, можуть призвести до того, що вона буде пошкоджена повністю і остаточно.

ремонт повербанку в Києві

Ремонт зовнішнього акумулятора в сервісному центрі

Найпростіше віднести поламаний повербанк до сервісного центру з ремонту мобільної техніки. Як правило, у більшості таких майстерень, де займаються ремонтом смартфонів, планшетів та ноутбуків, можуть полагодити і мобільний зовнішній зарядний пристрій. Найскладніше, якщо до повербанку потрапила рідина (вода, чай, кава тощо). Майстер має зробити розбирання, чищення плати (послуга робота з платою пристрою) в ультразвуковій ванні, паяння, а також відновити контактні доріжки. Однак, якщо рідини потрапило багато і з зверненням до СЦ Ви зволікали, то акумулятори та плата можуть окислитись так сильно, що ремонт цього портативного девайсу може стати недоцільним.

Фахівці сервісного центру M-FIX у Києві за своїм досвідом знають, що найчастіше у зовнішніх зарядних пристроях доводиться замінювати пошкоджені роз’єми USB та mini-USB. Такі пошкодження зазвичай трапляються через некоректне підключення кабелю (іноді власники плутають полярність, з силою підключають у роз’єм, що призводить до його сильної деформації або провалу всередину корпусу).

ремонт зовнішнього акумулятора

Ще одна поширена проблема – повербанк не включається. Це буває, якщо кнопка включення продавлена, також іноді обриваються контакти в ланцюзі живлення або відбувається обрив доріжок, розташованих на платі. Якщо rower bank сам не заряджається або не заряджає гаджет, що підключається, це може бути пов’язане з несправністю контролера живлення або з пошкодженням роз’єму. Ціни на ремонт зовнішнього акумулятора в таких випадках цілком помірні. До речі, перед здаванням у ремонт повербанку не забудьте у СЦ поцікавитись терміном гарантії на виконані роботи.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі