02.10.2019

Поради та рекомендації

Заміна акумулятора MacBook. Як дізнатися про стан батареї і що станеться якщо не провести заміну вчасно

Компанія Apple є одним із загальновизнаних лідерів у виробництві цифрових гаджетів. Їхні ноутбуки та смартфони відносяться до преміального цінового сегменту. Дизайн, продуктивність, функціональність – всі ці показники також знаходяться на найвищому рівні. Ще однією відмінною рисою техніки від Apple є її довговічність. Купивши ноутбук Macbook будь-якої версії, можна не сумніватися, що він прослужить довгі роки, повністю зберігаючи свою працездатність. Але навіть таке якісне обладнання потребує періодичного ремонту. І однією з найчастіших проблем, з якою звертаються до нас у сервісний центр M-FIX, є заміна акумулятора Macbook, що вийшов з ладу.

Стандартна акумуляторна батарея для ноутбука Macbook будь-якої версії розрахована на 1000-1500 циклів перезаряджання. Зазвичай цього вистачає на 3, або 4 роки безпроблемної експлуатації. Сама батарея, за стандартних умов використання, забезпечує 8 годин автономної роботи Macbook. Найновіші версії батарей виробництва Apple зберігає 80% початкового заряду навіть наприкінці свого терміну експлуатації. Але в кінцевому підсумку потрібно заміна акумулятора Macbook . Як дізнатися про реальний стан батареї ноутбука від Apple? Що може статися, якщо вчасно не замінити батарею Macbook? І де можна замінити акумулятор протягом 20-60 хвилин, залежно від моделі Macbook?

заміна акб макбук

Як дізнатися про стан батареї Macbook?

Компанія Apple надає своїм користувачам точні дані про стан “заліза” гаджетів. Щоб дізнатися кількість відпрацьованих циклів батареї Macbook, зробіть такі дії:

  1. Спершу відкрийте Finder.
  2. Далі відкрийте закладку ”Програми”.
  3. Зайдіть до розділу ”Утиліти”.
  4. Відкрийте вкладку ”Інформація про систему”.
  5. Перегляньте розділ ”Апаратні засоби”.
  6. Зайдіть до ”Електроживлення” та перегляньте інформацію про стан акумулятора.

В останній вкладці вказано кількість відпрацьованих циклів заряджання. Якщо їх кількість наближається до 900, настав час готуватися до швидкої заміни акумулятора Macbook у гарантійному центрі Apple або іншому ремонтному сервісі.

Що станеться, якщо не вчасно замінити акумулятор MacBook

Навіть після повного вироблення свого експлуатаційного ресурсу акумулятор від Apple може пропрацювати якийсь час. Тривалість цього терміну залежить від умов використання Macbook. Але, зрештою, все закінчиться однією з наступних проблем:

  • Якщо не замінити акумулятор Apple Macbook Air вчасно, він просто перестане працювати без постійного підключення до мережі електромережі. Можна буде забути про мобільність, роботу в улюбленому кафе за філіжанкою кави. Акумулятор, що постійно заряджається, може призвести до виходу з ладу зарядних конекторів ноутбука, що зробить його в принципі непрацездатним.
  • Як було зазначено вище, справна батарея Apple для Macbook забезпечує 8 годин автономної роботи. Але чим більш зношена батарея, тим менший цей час. Якщо не вчасно вжити заміну акумулятора Macbook, час використання гаджета обмежиться 2-3 годинами до наступної зарядки.
  • Коли батарея виробляє свій ресурс, вона може підтримувати стабільне електроживлення макбука. Тому ноутбук Macbook самостійно вимикатиметься і перезавантажуватиметься для відновлення файлової системи через збої в електроживленні.
  • Також стара батарея для Макбука не даватиме точних даних про рівень заряду. Індикатор покаже 100%, а насправді ємність буде заповнена на 15-20%, що скорочує час автономної роботи.

І нарешті сама проблема, яка виникає через запізнілу заміну акумулятора Macbook. Це здулася батарея. Усі гаджети Apple мають тонкий дизайн. Комплектуючі дуже щільно пригнані один до одного. Між деякими немає навіть найменшого повітряного прошарку, між іншими ця відстань вимірюється у мікронах. Тому акумуляторна батарея Macbook може призвести до критичної поломки ноутбука. Порушується розташування комплектуючих, вони тиснуть один на одного, Макбук повністю виходить з ладу.

акумуляторна батарея Macbook

Сервісний центр M-FIX: швидко замінимо акумулятор Macbook на нову та оригінальну батарею

Дізнатися всі послуги та ціни на ремонт Macbook

Ваш незамінний Макбук більше не тримає заряду, а поруч немає сервісного центру Apple? Тоді несіть свій ”робочий майданчик” до нашого СЦ M-FIX! Техніки нашого центру мають великий досвід роботи з “яблучною технікою”. Ми замінимо акумулятор MacBook за 20-60 хвилин, залежно від моделі ноутбука. В роботу беруться абсолютно всі версії Macbook Air та Macbook Pro. Для запису на заміну батареї Macbook, скористайтесь формою онлайн

І не забудьте скористатися нашими акціями та знижками. Детальніша інформація про послуги розміщена на нашому сайті. Також ви можете поставити свої запитання нашим співробітникам за телефонами та іншими контактами, вказаними на сайті.

5 1 голос
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі