05.04.2023

Поради та рекомендації

Заміна мікрофона на смартфоні: причини появи несправності та способи їх усунення

Смартфон давно вже став універсальним цифровим гаджетом, який багатьом користувачам успішно замінює ноутбук та навіть ПК. На ньому люди зберігають важливу інформацію, виходять в інтернет, використовуються багато різних програм для своєї професійної діяльності або для навчання. На смартфоні грають в ігри, з його допомогою робляться дуже якісні фото та знімаються захоплюючі відеоролики. Але, незважаючи на весь свій найширший функціонал, смартфон все ж таки в першу чергу залишається телефоном, засобом зв’язку. Тому дуже важливо, щоб цей гаджет мав повністю робочі динаміки та мікрофон. Навіть у найкращих моделей смартфонів періодично мікрофон виходить з ладу, потребує діагностики, ремонту або повної заміни на новий. Чому потрібна заміна мікрофона на смартфоні? Що викликає появу неполадок біля мікрофона мобільного телефону? Як їх можна усунути? І де отримати професійну допомогу, якщо зламався мікрофон у телефоні?

Зламався мікрофон на телефоні: основні несправності і через що вони з’являються

Мікрофон є елементом мобільного телефону, який дуже активно використовується. Він відчуває вплив погодних чинників, змінної вологи, зовнішнього забруднення, посиленої вібрації. Тому мікрофон навіть найкращого смартфона може почати працювати зі збоями. У перспективі, заміна мікрофона на смартфоні може знадобитися, якщо Ви виявили наступні “симптоми”:

  • Ви чуєте свого співрозмовника, а він Вас взагалі не чує або чує дуже тихо. Найпершою причиною появи такої несправності є банальне пилове забруднення мікрофона. Мембрана забита брудом і сприймає звукові вібрації. У такому разі заміна мікрофона на смартфоні в принципі не потрібна. Достатньо ретельного чищення пристрою. І краще її проводити у сервісному центрі. При спробі самостійного чищення, швидше за все, Ви просто заб’єте бруд ще глибше, або пошкодите контакти мікрофона.
  • Під час телефонної розмови, або по відеозв’язку Ваш співрозмовник чує Ваш голос погано, а сторонні звуки надто добре. У більшості телефонів сьогодні встановлено 2 мікрофони. Перший – основний саме для передачі звуку Вашого голосу. Другий є мікрофон для шумоподавлення. Він відсіює частоти, на яких чути звуки навколишнього світу – стукіт коліс, гул працюючої бетономішалки, хор із голосів людей, що оточують Вас. Завдяки цьому Ваш співрозмовник чує лише Вас, а сторонніх звуків чи ні взагалі, чи представлені у вигляді дуже тихого тла. Згодом такий мікрофон може зламатися і співрозмовник чує саме фонові звуки, а Ваш голос стає дуже тихим або взагалі пропадає. У такій ситуації допоможе лише заміна мікрофона на смартфоні у сервісному центрі.
  • Для Вашого співрозмовника звук періодично чи взагалі повністю зникає. Причина такої проблеми складніша, але може навіть не вимагати заміни мікрофона на смартфоні. Періодичне пропадання звуку найчастіше відбувається через нестабільну роботу шлейфу, який з’єднує мікрофон з основною платою мобільного телефону. Зазвичай шлейф починає відходити після удару телефону об тверду поверхню. Також шлейф може зміститись після сильного тиску на корпус гаджета. Ця проблема усувається перепідключенням або заміною шлейфу в найближчому сервісному центрі.
  • Мікрофон не включається до окремо взятої програми-месенджера. Часто користуєтеся Скайпом, Вайбером, Телеграмом або іншим месенджером з можливістю здійснити звичайні та відеодзвінки? Помітили, що немає звуку, чи співрозмовник Вас не чує? Насамперед не панікуйте. Перевірте налаштування програми. Якщо там все нормально, але мікрофон не передає звуку, несіть смартфон на діагностику в сервісний центр. Можливо, Вам потрібно замінити мікрофон на смартфоні. Можливо, потрібне більш якісне налаштування програмного забезпечення на телефоні.
  • Мікрофон глючить разом із іншими несправностями смартфона. Співрозмовник Вас не чує, проте Ви чуєте сторонні тріски в динаміці смартфона? Дисплей якось дивно блимає, програми взагалі живуть окремим життям, самі встановлюються, самі оновлюються? Смартфон гріється так, що лячно тримати в руках? Швидше за все, з мікрофоном все гаразд. А ось сам смартфон має інші пошкодження, яке витягує з телефону всі соки. Несіть його в сервісний центр на діагностику, чищення та налаштування.

Також варто окремо згадати випадок, коли заміна мікрофона на смартфоні проводиться в 90% випадків. Якщо телефон був утоплений і пробув під водою тривалий час (довше 1 хвилини), то, швидше за все, контакти мікрофони незабаром окисляться, і він вийде з ладу.

Сервісний центр MFIX: якщо у Вас зламався мікрофон у телефоні, ми швидко його відремонтуємо або поставимо новий

Наш сервісний центр розташований у Києві, але працює по всій Україні. Наші майстри просто люблять свою роботу з великим задоволенням усунуть такі несправності на Вашому смартфоні:

  • Обновимо глючну або явно загальмовану прошивку.
  • Усунемо будь-які механічні пошкодження.
  • Пайка елементів.
  • Замінимо битий дисплей, встановимо новий тачскрин.
  • Встановимо нові корпусні деталі на кшталт механічних кнопок, що випали.
  • Почистимо телефон від пилу, вологи, налаштуємо програмне забезпечення.

Для мешканців Києва є чудова можливість записатися на ремонт мікрофона смартфона за допомогою онлайн-форми. Ви отримаєте кваліфікований ремонт пристрою та знижку від 5% на всі послуги нашого сервісного центру. Якщо Ви живете не в Києві, то ми все одно пропонуємо Вам обрати саме наш сервіс для ремонту телефону! Просто надішліть пристрій нам на ремонт Новою Поштою, ми зробимо діагностику, затвердимо роботу з вами, виконаємо ремонт і надішлемо його назад вам.

Переходьте на сторінку – Ремонт смартфонів
Або використовуйте пошук на сайті за моделлю гаджета
Записатись на ремонт – ПЕРЕЙТИ
━━━━━━━━━━
⋆ Сторінки в соціальних мережах ⋆
◦ Facebook▸ https://www.facebook.com/hellomfix/
◦ Instagram▸ https://www.instagram.com/hellomfix/
◦ Twitter▸ https://twitter.com/hellomfix/
◦ YouTube▸ https://www.youtube.com/@mfixua/
━━━━━━━━━━
• Контактні телефони •
+38 (044) 599-08-30
+38 (063) 422-83-33 (Viber, Telegram)
+38 (066) 322-83-33
+38 (068) 622-83-33
━━━━━━━━━━
• Пошта •
◦ servicemfix@gmail.com

5 1 голос
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі