Усунення механічних пошкоджень мобільних гаджетів
изображение замены гаджета

Усі сучасні мобільні пристрої, навіть найстатотніші та найдорожчі, не мають повноцінного захисту при різних негативних механічних впливах: ударах і падіннях з висоти, потрапляння у воду, а також при інших подібних неприємних ситуаціях. Майстри нашого сервісного центру добре знають, та й багато власників мобільних телефонів змогли переконатися на своєму особистому досвіді – механічні пошкодження гаджетів є найпоширенішою причиною поломок.

Якщо у вас трапилася така неприємність – поломка механічної частини смартфона або планшета, то не варто намагатися самостійно ремонтувати його, а краще відразу ж звертатися в сервісний центр, адже через недосвідченість можна часто погіршити проблему, і тоді вартість ремонт пристрою може значно збільшитися.

Слід розуміти, що при механічних впливах, крім іншого, можуть відбутися порушення паяння. Адже багато компонентів мобільних пристроїв з’єднуються між собою спеціальними шлейфами з доріжками, при порушенні цілісності цих з’єднань вийде з ладу або працюватиме із суттєвими збоями (все залежить від характеру пошкоджень), буде порушено, смартфон зламається.

При багатьох механічних поломках потрібно змінити шлейф, плату або інші несправні компоненти, що непрофесіоналу, який не має до того ж спеціального обладнання та інструментів, якісно зробити практично неможливо.

Ціна ремонту смартфона або планшета при механічних поломках

Остаточну вартість ремонту мобільного пристрою при механічних пошкодженнях у більшості випадків можна визначити лише після проведення діагностики гаджета. При цьому ціна багато в чому залежить також від конкретної моделі, адже цілком можливо, необхідно буде провести заміну запчастини (або навіть декількох запчастин); а вартість аналогічних запчастин для мобільних телефонів різних моделей може різнитися в рази.

Майстри сервісного центру M-FIX здатні виконати якісний ремонт при механічних поломках будь-якої складності, а в разі потреби – провести заміну будь-яких запчастин мобільних телефонів як найпопулярніших марок, так і від маловідомих китайських виробників.

Ви можете бути впевнені як ремонт смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших гаджетів виконаного фахівцями нашої компанії. Ми намагаємося робити все можливе для наших замовників, і дуже цінуємо свою репутацію! Звертайтесь до нас, ми на Вас чекаємо і ніколи не підведемо!

0 0 votes
Рейтинг статьи
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments