Співпраця з MFIX
изображение о сотрудничестве

Сервісний центр MFIX™ – ремонт цифрових гаджетів для Користувачів та Власників інтернет-магазинів

Збільште продаж у своєму інтернет-магазині за рахунок співпраці з нашим сервісним центром. СЦ MFIX™ пропонує Вам масовий ремонт та обслуговування мобільних пристроїв для юросіб, які займаються продажем смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших гаджетів.

Не складуйте несправний чи бракований товар, а сміливо виставляйте його на продаж після ремонту у нашому сервісному центрі!

Всі питання, що цікавлять, ви можете обговорити з нами в телефонному режимі або при особистій зустрічі. Ви можете прямо зараз зв’язатися з нами по телефону або залиште ваші контактні дані нижче і в найкоротший термін ми вам зателефонуємо.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
 • Ми завжди в курсі всіх технічних новинок, завдяки чому маємо достатні запаси комплектуючих для ремонту найновішої техніки.
 • Для ремонту використовуються лише оригінальні деталі або їх якісні аналоги від виробників із перевіреною репутацією.
 • Використовуються лише найкращі витратні матеріали для пайки схем, роботи з платою під час капітального ремонту.
 • До ремонту залучаються лише досвідчені інженери та майстри, які працюють на сучасному обладнанні.
 • Для роботи з дисплейними модулями використовуються: вакуумні ламінатори, автоклави, сепаратори, фрезери, морозильні сепаратори.
 • Для роботи з платами: паяльні станції, мікроскопи, нижні підігріви, різні витратні матеріали та професійні інструменти останнього покоління.
 • У середньому, 90% всієї техніки, що надійшла на діагностику, ремонтується в строк від 2-х до 48 годин. Більшість раніше несправних гаджетів можна буде виставити на продаж вже через добу отримання її нами в ремонт.
 • На день ми готові прийняти в середньому 30 пристроїв на діагностику та ремонт. Кількість техніки залежить від типу гаджета, бренду і складності майбутнього ремонту.
 • Компаніям, які готові здавати нам у ремонт велику кількість пристроїв на постійній основі, ми пропонуємо значно нижчі ціни на послуги СЦ MFIX™.
Компанії-партнери «Бренди»
Часто задавані питання
Як довго триває ремонт?

Сервісний центр обслуговує на сьогодні лише мобільну техніку. Актуальний список брендів ви можете побачити на сторінці «Бренди»

Ви робите заміну лише скла на смартфонах?

Так! Ми професійно займаємося заміною скла на будь-якому смартфоні чи планшеті. Наш сервіс пропонує тільки найкращу якість, ціни та швидкість ремонту на українському ринку. Детальну інформацію можна дізнатися у адміністратора в телефонному режимі або онлайн-чаті.

Ви ремонтуєте побутову техніку?

Ні! Сервісний центр M-FIX на сьогоднішній день ремонтує лише мобільну техніку!

Ви доставляєте запчастини на замовлення з Китаю?

Сервісний центр M-FIX має свій склад у Китаї. Якщо в Україні немає запчастини, яка необхідна для ремонту, ми можемо перемістити запчастину з Китаю на замовлення. Ця послуга не завжди надається на 100% та обговорюється окремо з клієнтом. По можливості сервісного центру ми робимо це переміщення. Хочемо відзначити, що не всі запчастини можна знайти та замовити.

Сервісний центр M-FIX – краще коли цілий

Ми виконуємо професійний ремонт телефонів, смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших мобільних гаджетів практично всіх брендів та будь-яких моделей. У нас працюють досить досвідчені сервісні інженери та програмісти, які постійно вдосконалюють свою кваліфікацію та майстерність. У нашому Сервісному центрі є всі необхідні технічні, технологічні та матеріальні ресурси для всіх без винятку видів ремонту мобільних пристроїв.

Ремонтні роботи здійснюються на найвищому рівні — якісно, ​​у найкоротші терміни та за дуже помірними цінами. Навіть якщо наші майстри виконують терміновий ремонт телефонів у Києві – ми надаємо гарантію на виконані роботи. Незалежно від того, терміновий ремонт виконується або звичайний, наші майстри неухильно дотримуються всіх рекомендованих технологічних особливостей та використовуючи найсучасніше обладнання та інструменти, а також тільки оригінальні запчастини для мобільників та якісні витратні матеріали.

Основні переваги ремонту мобільних пристроїв у центрі M-FIX

 • досвідчений висококваліфікований персонал;
 • наявність всього необхідного діагностичного та спеціального обладнання, а також програмного забезпечення для якісного та швидкого ремонту всіх моделей мобільників від відомих та маловідомих виробників;
 • наявність власного величезного складу з оригінальними запчастинами та аксесуарами для мобільних телефонів;
 • застосування під час ремонту лише якісних витратних матеріалів;
 • оперативність у проведенні ремонту (від кількох десятків хвилин до 2-х діб);
 • надання гарантії на виконані ремонтні роботи та встановлені запчастини:
 • розумні ціни.

Сервісний центр M-FIX дуже цінує свою репутацію, і тому тут здійснюється найсуворіший контроль при проведенні ремонтних робіт, що повністю виключає можливість неякісного ремонту мобільних пристроїв та встановлення деталей сумнівної якості на мобільні пристрої своїх клієнтів.

Ми чекаємо на Вас, і зробимо все можливе, щоб Ви були задоволені!