Доставка мобільних пристроїв у MFIX
изображение о сотрудничестве

У сучасному світі обходитися без мобільних пристроїв, які полегшують наше життя у різних комунікаціях, не можна. І будь-який смартфон, планшет, ноутбук або інший мобільний гаджет має властивість пошкоджуватися і часто не вистачає часу самостійно доставити несправний пристрій до сервісного центру.

Ми пропонуємо Вам полегшити можливість доставки вашого несправного мобільного пристрою на стіл нашому майстру за допомогою кур’єрів сервісного центру MFIX.

Доставка по Києву платна від 50 до 150 грн. в одну сторону. Все залежить від району Києва. Докладніше можна уточнити у адміністратора або подивитися на карті районів доставки нижче.

Як це працює
 • Зв'яжіться з нами

  За телефонами:

  +38 (044) 599-08-30

  +38 (068) 622-83-33

  +38 (063) 422-83-33

  +38 (066) 322-83-33

 • Кур'єр

  Кур’єр приїде за вказаною адресою протягом 40-60 хвилин і забере ваш пристрій на ремонт

 • Огляд

  При вас кур’єр оглядає пристрій, що здається, і описує візуальний стан, а також робить фото пристрою.

 • Упаковка

  Після перевірки ваш мобільний пристрій при вас пакується в спеціальний конверт і пломбується.

 • Уточнення

  Після отримання телефону адміністратор зв’язується з вами та уточнює всі нюанси щодо вашого мобільного пристрою.

 • Важливо

  Переконливе прохання передавати адміністратору повну інформацію про пошкодження, потрапляння рідини тощо.

 • Закінчення ремонту

  Після закінчення ремонту, адміністратор повідомляє вас у телефонному режимі, а також ви отримуєте SMS про готовність вашого замовлення.

 • Отримання

  Отримати пристрій із ремонту можна двома способами:

  1. Кур’єр до дверей – платно

  2. Самовивіз

Часто задавані питання
Як довго триває ремонт?

Все залежить від виду ремонту. На кожній картці пристрою на сайті таблиці вказано максимально актуальний час ремонту. Терміни ремонту можуть змінюватись при виявленні додаткових несправностей, що обумовлюються з клієнтом. Форс мажори. Зверніть увагу, що на сайті вказані терміни ремонту без урахування «черги», тому якщо завантаження у майстрів на момент здачі вами пристрою велике – термін збільшується. Про це проінформує адміністратор.

Як довго чекати на кур'єра?

Все залежить від вашого місцезнаходження. Доставка по Києву здійснюється переважно в межах 60-120 хвилин. На сайті вказано картку із приблизними районами доставки. Доставка по Києву платна.

Чи є послуга термінового ремонту?

Так, ми робимо терміновий ремонт. Докладніше можна дізнатися цю інформацію у адміністратора при здачі пристрою на ремонт або в телефонному режимі.

Як дізнатися про статус ремонту телефону?

У телефонному режимі / написати в будь-який зручний месенджер / на сайті у розділі "Статус замовлення". За готовністю вашого пристрою на контактний номер телефону ви обов'язково отримаєте SMS-повідомлення або надійде дзвінок від СЦ.

Кур'єрська доставка M-FIX

Сьогодні кожен з нас хоче бути на зв’язку, 24/7, використовуючи для цього свою мобільну техніку, чи то смартфон, планшет, ноутбук чи будь-який інший мобільний гаджет. Але бувають ситуації, коли необхідний ремонт того чи іншого пристрою: бите скло або дисплей, швидко сідає акумулятор, вигнутий корпус або поламаний USB і смартфон не заряджається, а для цього необхідно здавати свої гаджети в ремонт. Велика для всіх проблема залишитись без зв’язку або інтернету на дні, а іноді й на тижні. І тому не в кожного є можливість здати свій смартфон або планшет на ремонт на такі великі терміни.

Сервісний центр M-FIX практикує ремонт щодня, а також пропонує доставку вашого гаджета до нашого СЦ за допомогою кур’єрів M-FIX. Це зручний та практичний спосіб здати в ремонт мобільну техніку, не витрачаючи час на поїздки у дві сторони. Краще, цей час витратити на корисні дії або роботу, навчання та багато іншого, а ремонт вашого гаджета та доставку його залиште на наші плечі.

Після оформлення заявки на ремонт та доставку ми негайно надішлемо кур’єра за вашим пристроєм. Протягом короткого часу ми заберемо, відремонтуємо і привеземо назад ваш гаджет, що ви навіть цього можете і не помітити.

Користуйтеся послугою доставки в сервісному центрі M-FIX та заощаджуйте час на себе, а ремонт техніки – це наша робота!