Распространенные поломки телефонов. Какие бывают виды поломок дисплейного модуля
14.05.2017

Новини

Поширені поломки телефонів. Які бувають види поломок дисплейного модуля

Розглянемо кілька випадків пошкодження мобільних пристроїв, а саме пошкодження модуля дисплея.

Види поломок модуля дисплея

 1. ушкоджений тільки тачскрин (тріщини на верхньому склі та не працює сенсор);
 2. ушкоджено тільки верхнє скло (тріщини на верхньому склі та працює сенсор);
 3. ушкоджена матриця дисплея (немає тріщини на верхньому склі, немає чіткого зображення присутні різнокольорові смуги та плями, немає зображення зовсім);
 4. ушкоджений тачскрин або скло, а також матриця дисплея;

Тепер розглянемо кожний випадок окремо.

 • Ушкоджений тільки тачскрин – іноді проявляється як тріщини на скляній лицьовій частині пристрою або просто відмовою реакції на торкання. Тачскрін – верхнє скло із сенсорною плівкою зсередини (буває і без сенсорної плівки на певних моделях). Тачскрін має прозорий вигляд, а також шлейф підключення.
  пошкодження скла телефону

 • Ушкоджено лише верхнє скло – тріщини на скляній лицьовій частині пристрою. На таких пристроях сенсорну плівку нанесено на матрицю дисплея. Також має прозорий вигляд.
  Ушкодження тільки верхнього скла телефону

 • Пошкоджена матриця дисплея – плоский дисплей на рідких кристалах, змінюють свої кольори і видають зображення, які ми бачимо на пристрої (тобто ще називається LCD). LCD знаходиться під склом або тачскрином, виходить з ладу від пошкодження шарів дисплея або прикріпленого від нього шлейфу, а також від тріщини на матриці.
  Ушкодження матриці дисплея телефону

 • Пошкоджений тачскрин або скло, а також матриця дисплея – у цьому випадку екран може бути як тріснутим (битим, придушеним), так і в справному (цілому) стані, але не працювати, не виводити зображення зовсім, показує його частково чи спотворено, причому ще не реагуючи на дотик.
  Пошкоджений тачскрин або скло, а також матриця дисплея

Існує достатня кількість сервісних центрів ремонту екрана телефону. Як відбувається ремонт екрану телефону у сервісному центрі M-FIX можна прочитати у статті « Як відбувається ремонт дисплейного модуля. Ремонт телефону».

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі