MFIX на Позняках
08.04.2019

Новини, Відео

Сервісний центр M-FIX на Позняках – ремонт мобільних гаджетів у Києві

Сьогодні кожна сучасна людина користується різними мобільними пристроями, смартфон, ноутбук, планшет або інші. І всі ми, на жаль, стикаємося із різними видами пошкоджень своїх гаджетів. У таких випадках, коли мобільний смартфон, планшет або ноутбук вийшов з ладу, ви звертаєтеся до сервісного центру для усунення будь-якої поломки. І це абсолютно правильно, тому що саме сервісні центри повинні рятувати вас у цьому. Не рекомендується самостійно проводити ремонт свого мобільного пристрою в домашніх умовах.

 

ремонт смартфонів позняки
Сервісний центр M-FIX на Позняках (Дарницький район)

 

Якщо ви проживаєте в Києві, то хочемо повідомити про те, що для вас 7 днів на тиждень відкрито відділення сервісного центру M-FIX у Дарницькому районі на Позняках. Тут ви зможете швидко, якісно та комфортно відремонтувати практично будь-яку мобільну техніку. Наш сервісний центр ремонтує найпопулярніші торгові марки.

Смартфони

Планшети

Ноутбуки

Колектив сервісного центру M-FIX Дарницького відділення завжди намагається, щоб ремонт проходив для вас практично непомітно. Саме для цього ми маємо:

  • власний склад найпоширеніших запчастин для ремонту
  • облаштована комфортна зона очікування для наших клієнтів
  • швидкість виконання робіт. Майже всі ремонти ми зводимо не на дні, а на годинник і тому ви зможете день на день відремонтувати свій мобільний гаджет.

Сервісний центр M-FIX у Дарницькому районі Києва – це саме той сервіс, який вам потрібен. Ми завжди будемо раді врятувати вас у ремонті вашого смартфона, планшета, ноутбука або будь-якого іншого мобільного пристрою.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі